1400x90-arthuss-2

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» шукає кураторів для створення основної експозиції

chernozem.info 19.06.2019

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» шукає кураторів для створення основної експозиції

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» запрошує професіоналів із галузей історії, філософії та мистецтва долучитись до створення основної експозиції майбутнього Центру в складі Research Curators Group. Новий підрозділ взаємодіятиме з міжнародною командою музейних дизайнерів, науковців та менеджментом Центру.

Створення Research Curators Group є важливим кроком для розвитку української кураторської практики, адже передбачає підтримку і професійний ріст локальних спеціалістів. Відібрані кандидати отримають можливість працювати над створенням експозиції для нової культурної інституції, а в перспективі – стати кураторами центру.

Щоб взяти участь у конкурсному відборі, заповніть онлайн-форму до 31 липня, завантаживши резюме, портфоліо, мотиваційний та рекомендаційний листи українською мовою. Анкету, вимоги та умови можна знайти за посиланням – http://bit.ly/2IA3she

Research Curators Group забезпечить широкі можливості для професійного зростання через теоретичні дослідження, практичну роботу, а також регулярні воркшопи від провідних експертів міжнародного рівня, включно із навчанням у форматі peer-to-peer.

За додатковою інформацією та в разі виникнення запитань звертатися до менеджерки з публічної програми Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» Катерини Семенюк: k.semenyuk@babynyar.org.

*Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» є некомерційною освітньою організацією, мета якої – гідно вшанувати пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру, збудувавши інноваційний меморіальний центру Києві, та сприяти гуманізації людства через збереження та вивчення історії Голокосту.


Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі