20 уроків дизайну і не тільки на 2021 рік

chernozem.info 06.01.2021

20 уроків дизайну і не тільки на 2021 рік

Уроки про те, як впливати на продукти, як співпрацювати за межами дзвінків Zoom, як організувати себе у своїх “бульбашках”, і як удосконалювати своє ремесло. Уроки, які ми все ще не так часто чуємо в мейнстрімі дизайну — але нам варто їх чути. Уроки, які можуть допомогти нам усім бути підготовленими у 2021 році. 

1. Дійте більше, ніж розмовляйте. Слухайте більше, ніж дійте.

2. Спільнота дизайнерів не повинна мовчати. (Гаррісон Вілер)

3. Настав час, коли ми перестаємо використовувати “подобається” і “не подобається” в наших оглядах дизайну. Знання того, як сформулювати мислення, яке стоїть за нашими рішеннями, є настільки ж важливим, як знання про розробку.

4. І взагалі припиніть вживати такі та деякі інші слова.

5. Linkedin стає непридатним для життя. Видаліть непотрібні функції.

6. Протиставлення в дизайні — це не завжди погано.

7. У деяких випадках протиставлення повинно бути вимогою.

8. 31 грудня видаліть все, що не встигли доробити: все, на чому вам необхідно зосередити в майбутньому, там не буде.

9. Вас ігнорували. Одна з найпопулярніших фраз у 2020 році.

10. (І це може бути навмисно.) Тепер, коли ми більше не збираємося в офісі в команді, стало ще важливішим створити нові простори для спілкування з нашими колегами та забезпечення того, щоб наші голоси були почуті.

11. Емпатії недостатньо. “Багато людей припускають, що співпереживання — це властивість усіх дизайнерів і, отже, це легко. Ця міфологія є глибоко проблематичною і шкодить практиці, зосередженій на людині “. — Кейтлін Чейз

12. Співчутлива дія краща за емпатію. «Емпатія — це відчуття того, що відчуває хтось інший. Воно намагається пролізти в думки та серця і пережити те, що переживають інші. Це неможливо. Ми не можемо відчути, що таке бути кимось, крім себе. Співчуття, на відміну від емпатії, дозволяє нам залишатися раціональними. Це те, що дозволяє нам діяти, коли хтось вразливий перед нами. Співчуття дозволяє нам діяти перед їхнім болем; ми довіряємо їхньому гніву та болю, не приймаючи його на себе “. — Тетяна Мак

13. Не бути расистом недостатньо.

14. GPT-3 може бути другом. Цю долю секунди цього року ми думали, що нас замінив плагін Figma — той, який використовував АІ для автоматичного генерування екранів на основі введення тексту від користувача. Ми швидко зрозуміли, що загрозою є не сам АІ, а наша тенденція як дизайнерів зосередитися на повторюваній частині процесу.

15. Наша посадова інструкція змінюється, і це нормально. У міру того, як більше моделей інтерфейсу стає стандартизованим, нам потрібно змінити фокус. “Роль дизайнерів змінюється, немає сумнівів. Детальніше стане відомо про їх здатність визначати проблему для вирішення; як вони повинні це вирішити; розглянути широкі наслідки для суспільства, людей та навколишнього середовища; і навчитися керувати машинами за допомогою своїх слів”. — Рут Кікін-Гіл

16. Алгоритми далеко не нейтральні. «Системи АІ формують інформацію, яку ми бачимо в стрічках соціальних медіа, і можуть продовжувати дезінформацію, коли вони оптимізовані для пріоритетного привернення уваги вмісту. Приклади нескінченні “. Ліга алгоритмічної справедливості, заснована Джоєм Буоламвіні.

17. Алгоритми — це не просто машини. Класифікація зображень, транскрипція тексту, модерація вмісту: за кожним алгоритмом стоїть величезна кількість робочої сили, яка, як правило, знаходиться поза полем зору.

18. На цій ноті нам слід припинити говорити „алгоритм” і почати говорити „те, як люди програмують додаток”.

19. Це хтось запрограмував. Колаж із десятків чорних імен, позначених як неправильно написані вбудованою програмою перевірки правопису Microsoft Word. 2016, Плюралізм, Дебора Робертс. Серіграф на папері.

20 уроків дизайну і не тільки на 2021 рік

20. Проблема “збільшити кнопку” в інтерфейсі не є виключно проблемою для малих компаній.

Джерело

 

Книги для дизайнерів від видавництва ArtHuss, які будуть корисними для роботи і творчості.

Ця книжка — посібник зі створення візуальних форм, із нього дизайнери дізнаються, як вибудовувати розмаїття і складність на основі простих зв’язків. Тут ми прагнули подолати прірву між програмним забезпеченням — і візуальним мисленням. Говорячи про форму, ми згадуємо новаторські роботи дизайнерів доби модернізму — від Джозефа Алберса й Ласло Могой-Надьї з Баухауза до Арміна Гофмана й таких видатних учителів, як Малколм Ґрір.

Цей кольоровий та зручний набір ігрових карток містить п’ятдесят дві вправи та активності, які покликані звільнити вашу творчість і допомогти проявити креативність.

Матеріали на схожі теми

Коментарі