1400x90-arthuss-2

У Києві пройде виставка неперевершеного майстра еротичної фотографії Руслана Лобанова

chernozem.info 31.01.2018

Музей історії міста Києва спільно з Русланом Лобановим представляють виставку «The Wrong Door Руслана Лобанова: еротична фотографія з історією» (06.02 – 18.02.2018 р.).

01

6 лютого 2018 року в Музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7) відкриється черговий MUST SEE проект року – виставка неперевершеного майстра еротичної фотографії Руслана Лобанова. Ім’я Руслана Лобанова дуже добре відоме знавцям Західного фотомистецтва, а отже час познайомити з ним ближче і киянам. На виставці будуть представлені роботи з проекту The Wrong Door (Не ті двері).  

«В рамках виставки хочеться дати правильне відчуття моєї творчості. Адже фото в інтернеті і фотографія, роздрукована на потрібному папері і в потрібному розмірі, справляють абсолютно різне враження», – зазначає автор.

Окрім великих фотографій відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з книгою The Wrong Door. Її головною особливістю є те, що вперше еротичні кадри об’єднані в цілісну історію за допомогою тексту. Коротка розповідь біля кожного триптиха дає більш повне розуміння контексту: що мало відбутися і що відбувається. Над історіями працювала Ольга Кухар, переклад на англійську мову зробив Пітер Берн.

fb_fb_the-wrong-door_015

Отже…. За задумом автора, сюжет проекту розгортається у Парижі. У багатоквартирному будинку живуть дуже різні люди. Усі вони з нетерпінням чекають на гостей, хоча особисто з ними не знайомі. Про все давно домовлено і ніхто не очікує на несподіванки. Але… Хтось знімає номерні таблички з дверей усіх квартир. І таким чином елітна повія потрапляє замість чоловічої вечірки до поважних джентльменів, які грають у шахи. Дві студентки, що занедбали навчання, але хочуть здати іспит, замість квартири професора з географії приходять до важкохворого. А у двері професора, який чекав на студенток, стукає актриса.

«Таких історій 25. Історії усіх героїв вдалося зробити щасливими завдяки випадку і сексу», – розповідає Руслан Лобанов.

twd_2

Щоб отримати потрібні кадри, було витрачено три роки роботи – на різних локаціях знімали понад дев’яносто акторів. Зйомки проходили в Парижі, Анже, Києві, Львові, Венеції. Вибір моделей став особистим викликом для автора. «Багато з відзнятих акторів зовсім не підходили під мій класичний типаж. І виклик самому собі полягав у тому, чи зможу я органічно зняти в одній історії своїх і не своїх героїв», – поділився Руслан Лобанов.

fb_the-wrong-door_epson_img041

Фотохудожник також підкреслив, що в усіх історіях на глядачів чекає відкритий фінал. «Йдеться про інтелектуальний секс, а не суто фізіологічний. Тому до кожного фото можна повертатися кілька разів, домислювати і фантазувати», – резюмує автор.

Про автора:

Руслан Лобанов – один з найбільш впливових фотографів Східної Європи. Спеціалізується на жанрах портретної/оголеною зйомки, переважно працюючи з аналоговими технологіями.

Секрет його успіху – особливий кінематографічний смак та любов до деталей. Оголеність героїнь Руслана Лобанова виглядає настільки природно, що глядач акцентує увагу не лише на ній. Руслан надихається кінематографом, театром і модою 50-70х рр. минулого століття, та його роботи при цьому завжди «поза часом».

Лобанов активно співпрацює з арт-галереями і проводить виставки в Україні та за кордоном. Завдяки співпраці з галереєю YK його фотографії відомі в усьому світі. Альбом Руслана Nudes in the city (2015) – проект про душу та історію величних міст світу (від Гавани до Москви), що розкриваються завдячуючи жіночим оголеним характерам. Роботи з нової книги The Wrong Door (2017) – будуть представлені в Музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва».

Відкриття виставки: 6 лютого о 19:00 (Музейно-виставковий центр «Музею історії міста Києва», вул. Б. Хмельницького, 7).

Вхід на виставку 18+

Інформаційний партнер: CHERNOZEM.INFO

____________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах

Матеріали на схожі теми

Коментарі