29 вересня – великий Transformation’s day!

chernozem.info 27.09.2017

Чим запам’ятається Україні вересень 2017?

Щонайменше, українській дизайн-спільноті залишиться статус «Українські дизайнери – must see Paris Design Week 2017!»

Де: салон Villa Verde (вул. Фрунзе, 102, Київ), о 19:00

Дізнайтеся із перших вуст, які трансформації сталися з кожним учасником під час грандіозного проекту!

Нещодавно команда українських дизайнерів тріумфально повернулася з Парижу, де продемонструвала проект «Transformation» одразу на двох локаціях: крім головного павільйону Les Docks, експонентами якого є десятки молодих дизайнерів з усього світу, виставка 12 українських предметників демонструвалася також в Українському культурному центрі в Парижі. Після минулорічного успіху, коли українські предметники вперше заявили про себе в рамках паризького Тижня Дизайну, дизайнери продемонстрували широкий спектр тем і предметів: від світильників і меблів, до фешн-аксесуарів, арт-об’єктів та інсталяцій, гідних рівня Венеціанської бієнале. Проект здобув величезної уваги та високої оцінки.

21751740_1880914765504994_6471962540514958193_n

Кілька робіт українських предметних дизайнерів, представлених  у вересні на Paris Design Week 2017, потрапили в огляди найвпливовіших європейських медіа. Стілець Buffalo від дизайн-бюро Svoya studio, був відмічений в огляді CNN, як один з 10 найцікавіших об’єктів паризького Тижню Дизайну. У головній статті французького Le Figaro, присвяченій цій події, відзначили плитку Tetrapod від Sergey Makhno Architects, яка цього року отримала нагороду Red Dot Award, а диван Tao від Pavel Vetrov для MoDi, який також був відмічений Red Dot Design Award, видання включило до добірки «6 найкращих предметів виставки». Це свідчить лише про одне: український предметний дизайн надшвидкими темпами проходить еволюцію, вже починаючи наздоганяти європейських колег.

Показово також те, що, на відміну від, як правило, розрізнених дизайнерів з пострадянського простору, які представляють або себе, або свою студію, український дизайн грає «командно» і показав практично національний стенд.

Будут представлені кілька предметів з паризької експозиції. А також невелика документальна стрічка про проект, за яку — особлива подяка команді Nikolay Kabluka Expolight

Почесні гості вечора: 

 – Президент Торгово-Промислової палати України, почесний консул Франції Геннадій Чіжиков

 – Начальник управління публічної дипломатії Анатолій Соловей

 – Начальник відділу культурної дипломатії Ірина Боровець

 – Перший секретар управління культурної дипломатії Руслана Ліннік 

А також Голова міжнародного конкурсу промислового дизайну INDUSТART (www.industart.org)  Євген Семененко. 

Модератори: співорганізатори проекту Анастасія Білецька, Ольга Богданова, Оксана Шевченко  

Учасники проекту: Сергій Махно та Sergey Makhno Architects, Микола Каблука та Компанія Expolight, Компанія MZPA та Юлія Кононенко, Aртем Захарченко, Уляна Зачкевич та Станіслав Бойчук, Наталя Колпакова, Юрій Мусатов та Sky Art Foundation, Валерій Кузнєцов та Катерина Кузнєцовa та decorkuznetsov, Svoya studio та d-borisov.comi, MoDi та Павел Вєтров.

Особливий партнер заходу: «Мебельные Технологии». 

Приймає гостиний майданчик «Villa Verde».

Партнери: Arktika dnepr, Music Hall, Cabasse, Vavilon, MAЇNO

MEDIA: Home Ideas Supply, Prima interior, Domus Design, журнал “Дом и Интерьер”

Сторінка у події: https://www.facebook.com/events/149519028978317/

Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі