Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Секрети геніальності: 100 невідомих творів Івана Марчука

chernozem.info 29.10.2019

Секрети геніальності: 100 невідомих творів Івана Марчука

«Секрети геніальності: 100 невідомих творів Івана Марчука» – це масштабний проєкт, що охоплює близько 50 років творчості видатного українського художника.

Іван Марчук – український живописець, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка, член наукової ради Міжнародної академії сучасного мистецтва в Римі. Працює і живе в Києві. Мистець винайшов унікальну техніку виконання, що має назву «пльонтанізм».

dsc_0120

Творча спадщина Марчука налічує 12 циклів творчості: близько 5000 творів, більше 150 монографічних і 50 колективних виставок. В ARTAREA експонується більше 100 творів, що розкривають особистість генія у різні періоди творчого шляху. Іван Марчук єдиний українець, що потрапив до списку «100 геніїв сучасності» за версією Британської газети The Daily Telegraph (2007 рік).

У двох експозиційних залах ARTAREA фрагментарно представлені станковий живопис, графіка і пластичні твори художника. Вперше, творчий доробок Івана Марчука експонується у digital галереї: полотна «оживають» у форматі відео-арту.

dsc_0127

Чому варто відвідати виставку «Секрети геніальності: 100 невідомих творів Івана Марчука» в ARTAREA?

● Іван Марчук – український художник, якого британська газета The Daily Telegraph внесла до списку «100 геніїв сучасності». Він живе і творить серед нас. У рамках персональної виставки в ARTAREA, художник проводить творчі зустрічі.

● Його мистецтво тривалий час було заборонене радянською владою. 12 років художник жив і творив в еміграції. В 2001 році він зновупо вернувся на Батьківщину. Героя-художника треба знати в обличчя.

● 5000 робіт, 150 монографічних і 50 колективних виставок. Картини художника є на кожному континенті. Серед них є 100 творів, які ніколи не були представлені публіці. Їх можна буде побачити в двох експозиційних залах ARTAREA.

● Наприкінці 1970-х картини Марчука були представлені на перших виставках нонконформістів від української діаспори. Тепер ARTAREA запрошує на останню виставку Івана Марчука в Києві

● Унікальна техніка виконання картин художника має назву «пльонтанізм». Його полотна ніби створені з переплетень багатьох ниток. Тільки в ARTAREA їх можна буде побачити у форматі digital галереї: картини почнуть оживати і рухатись.

Слідкуйте за анонсами подій виставки «Секретигеніальності: 100 невідомих творів Івана Марчука» на нашій сторінці у Facebook

__________________

*Видавництво ArtHuss та галерея Artarea дарують 20 запрошень на виставку «Секретигеніальності: 100 невідомих творів Івана Марчука»! Замовляйте книги про дизайн, мистецтво та красу на сайті видавництва arthuss.com.ua до 17 листопада, та прийміть участь у розіграші одного з 20 запрошень на виставку. Результати оголосимо 18 листопада на сторінці видавництва ArtHuss у Facebook.

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі