Київські дизайнерки запускають серію інтерактивних інтерв‘ю «Into» про унікальність творчого досвіду

chernozem.info 03.09.2020

Київські дизайнерки запускають серію інтерактивних інтерв‘ю «Into» про унікальність творчого досвіду

Випускниці школи Projector Аліна Борисова (Visual Communications Professium) та Ліна-Марія Шлапак (Speculative design) запустили онлайн-зін «Into», в якому публікуватимуть інтерактивні інтерв’ю з представниками креативних та творчих індустрій в Україні. В інтерв’ю дівчата експерементують, розпитують про особистий творчий шлях спроб та помилок.

Дівчата вирішили створити онлайн-зін, адже помітили, що в творчій індустрії бракує особистих інтерв’ю, в яких герої розповідали б про свій особистий шлях формування, про свою ідентичність та особливості. Цей проєкт вони називають архівом творчого досвіду.

Своєю місією дизайнерки вбачають донести, що найголовніше у людині це її досвід та унікальний шлях. Лише власна ідентичність з усіма помилками і неідеальностями вирізняє нас з-поміж інших.

Уже зараз на сторінці зіну можна прочитати інтерв’ю із Нонною Старущенко та Глібом Капоріковим, засновниками брендингової агенції LLIWELL; інтердисциплінарною художницею з Берліна Anfi Sa; шрифтовим дизайнером Іваном Цанко. Наступною з’явиться розмова з дизайнеркою з Banda Сніжаною Чернецькою.

На старті проєкту авторки поспілкувалися з дизайнерами, а надалі в списку — розмови з режисерами, копірайтерами, ілюстраторами та відеографами. Основний критерій, за яким авторки обирають співрозмовника — це очевидна потужна пристрасть героїв до власної справи.

«Ми вважаємо, що все варто робити з любов’ю. І тільки такі проєкти торкають серця клієнтів та журі. Тому ми говоримо з креативниками про те, що вплинуло на їхній шлях, досліджуємо, як особисте відображається у роботі, відкриваємо людей для себе і ділимося власними інсайтами з читачами», — розповідають Аліна та Ліна-Марія.

Під час інтерактиву з Нонною Старущенко та Глібом Капоріковим

Під час інтерактиву з Нонною Старущенко та Глібом Капоріковим
Під час інтерактиву з Нонною Старущенко та Глібом Капоріковим

Для кожного інтерв’ю авторки розробили спеціальний інтерактив: «Ми приходимо на відверту розмову і за допомогою інтерактиву стаємо учасниками однієї гри, що допомагає розкривати героїв глибше. Для кожного співрозмовника ми підбираємо свій особливий інтерактив. Це може бути взаємодія з кольорами та плямами, створення композицій чи букв, фотографії».

Під час інтерактиву з Іваном Цанко

Під час інтерактиву з Іваном Цанко
Під час інтерактиву з Іваном Цанко

Дівчата самостійно оформили айдентику для онлайн-зіна. Вона базується на характеристиках любові, зображених графічно та окремому леттерингу для них.

Для заголовків використали шрифт CSTM Experemetal від студії Type tomorrow.

Логотип

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі