Мистецький часопис «Арт-курсив», заснований ще у 2009 році на базі ІПСМ НАМ України, має на меті популяризацію мистецтвознавчої думки. Його просвітницька місія полягає у демократичному та доступному висвітленні наукової аналітики, авторських досліджень тощо. Відтак часопис став прикладом успішної реалізації популярного, власне публічного критичного простору для рефлексії про те, що відбувається із українським мистецтвом в Україні та поза її межами.
«Видання являє собою творчі портрети, інтерв’ю, аналітично-критичні статті, що знайомлять із плодом діяльності митців та фахово презентують арт-події, як у просторі інституту, так і у важливих культурних осередках. При цьому, звісно, той чи інший стиль статей пояснюється рисами особистей авторів, їх унікальним баченням, культурною та громадянською позиціями. У четвертому номері провідні представники мистецької спільноти говорять про стан українського та світового арт-ринку, авторське право, аналізують театральні прем’єри, анонсують нові креативні видання, розповідають про художні явища регіонів й нову платформу для демонстрації, колекціонування та продажу цифрового мистецтва, а також знайомлять з всесвітньо-відомими музейними колекціями. «Арткурсив» знову розгортає перед читачем широку панораму мистецького життя, що є не тільки аналізом творчих пошуків, а й пильним всебічним дослідженням сьогодення через призму культури», – коментує головний редактор видання Роксана Рублевська.
Замовляйте новий випуск журналу в інтернет-магазині видавництва ArtHuss за посиланням.
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:
- Памела Пол, Марія Руссо “Як виховати читача”. Основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю.
- “Заґмайстер і Волш. Краса“. Краса у дизайні та мистецтві.
- Ребекка Етвуд “Життя в кольорі”. Дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож.
- Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.
- Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно.
- Денні Грегорі “Малювання на сніданок”. Допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним.
- Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн.
- Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій.
- Дорон Маєр “WORKFLOW”. Практичний посібник до творчого процесу.
- П’єр Гіє де Монту “Арт-фірма”. Естетичне управління та метафізичний маркетинг.
Коментарі