Парк сучасної скульптури PARK3020 запрошує на оновлену експозицію у свою першу річницю
12 вересня відбулося відкриття оновленої експозиції з нагоди першої річниці скульптурного простору PARK3020.
3020 –– символічна дата створення парку й одночасно амбіція розвитку на роки. Наразі серед експонатів PARK3020 — роботи Назара Білика, Анни Звягінцевої, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуди, Богдана Томашевського та інших українських художників. Також вагомим компонентом роботи парку є міжнародний культурний обмін.
За перший рік роботи у PARK3020 проведено понад тисячу екскурсій та встановлено 15 нових скульптурних проєктів. Його загальна площа — понад 16 гектарів.
«Всього за рік PARK3020 став важливою станцією для українських художників на шляху побудови кар’єри в галузі мистецтва в публічному просторі. Це не просто ландшафт, у якому розташовані скульптури. Це трамплін можливостей для українських художників. Саме тут можуть бути реалізовані найсміливіші і масштабні авторські ідеї».
Катя Тейлор, кураторка проєкту
З 12 вересня оновлена експозиція PARK3020 відкрилася для відвідування. Серед нових експонатів — роботи учасників першого українського фестивалю скульптури Kyiv Sculpture Project, що проходив у Київському ботанічному саду у 2012 році. Це скульптури Жанни Кадирової, Степана Рябченка та українсько-ізраїльської групи GREVIS.
Було відкрито новий простір PARK3020 з колекцією робіт скульптора Олександра Сухоліта. У них архаїка бронзи поєднана з монументальністю каміння, а скульптор постає як філософ, що одухотворяє матерію, крізь власне сприйняття наділяючи її новими сенсами.
Також були представлені роботи з художнього скла, створені професором, академіком Національної академії мистецтв України Андрієм Бокотеєм спеціально для парку, і роботи французько-словацького художника Яна Зорічака, що також працює зі склом та створює скульптури з використанням оптичних ілюзій.
«Скульптурний парк просто неба PARK3020 ― послання нащадкам на тисячоліття. Це довготривалий проєкт розбудови художньої спільноти, формування конкурентоспроможної української культури не лише на національному рівні, а й на світовому. Парк є місцем, де українське мистецтво стає ближчими до широкої публіки, майданчик для українських скульпторів і віддзеркалення їхніх мрій та творчих амбіцій. У сучасній скульптурі ми закодовуємо наші цінності, хочемо розказати майбутнім поколінням, про що мріяли, що нас надихало».
Ігор Кривецький, візіонер та голова наглядової ради PARK3020, меценат
Оновлений PARK3020 працює в режимі публічного парку з екскурсійним супроводом. Забронювати екскурсію можна на сайті, або за номером телефону +380673540771. Знаходиться парк за 35 км від центру Львова, у с. Стрілки на території комплексу Edem Resort Medical & SPA.
Соцмережі PARK3020:
https://www.facebook.com/park3020/
https://www.instagram.com/park_3020/
Інформаційна довідка
Edem Resort Medical & SPA –– готельно-парковий комплекс в оточенні лісу й озера біля Львова. Комплекс потрапив до рейтингу десятки кращих SPA і Wellness-курортів світу від Total Escape. У 2019 році Edem Resort отримав нагороду Best Medical Resort від International Hospitality Awards.
Port.agency –– агенція взаємодії бізнесу та мистецтва, яка створює проєкти заради соціальних змін. У портфоліо проєкти з UN Women, Посольством США в Україні, Французьким інститутом в Україні, UNICEF, Comfy, Motorola, Vogue Ukraine, Одеським міжнародним кінофестивалем.
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та стиль життя — у книжках:
- Памела Пол, Марія Руссо “Як виховати читача”. Основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю.
- “Заґмайстер і Волш. Краса“. Краса у дизайні та мистецтві.
- Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.
- Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно.
- Денні Грегорі “Малювання на сніданок”. Допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним.
- Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн.
- Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій.
- Дорон Маєр “WORKFLOW”. Практичний посібник до творчого процесу.
Коментарі