Алхімія мотивації: нова виставка в Інституті проблем сучасного мистецтва

chernozem.info 16.12.2019
viktor-arefev-854-302
Віктор Ареф’єв. № 854. 302

17 грудня Інститут проблем сучасного мистецтва НАМУ відкриває проект «Алхімія мотивації». Учасників колективної експозиції відібрано за результатами Open Call, який відбувся в межах XII платформи «Новітні спрямування».

Головна ідея виставки полягає в тому, що індивідуальна мотивація формується не тільки завдяки, а і всупереч усім обставинам.

Просвітницька парадигма вселила віру, що коли світло науки розвіє темряву релігійно-містичних уявлень – нарешті настане щаслива епоха свободи, рівності та братерства. Але виявилось, що ні послаблення релігії, ні інтернет-енциклопедії, ні навіть свобода висловлювання прямо не впливають на сумарну долю щасливих, розумних та просвітлених.

Більшість свого еволюційного становлення людство черпало мотивацію з релігії та містики, і за якихось кілька століть відбувся поворот до прагматичного атеїзму. Тож питання навіть не в тому, чи був це правильний крок, просто варто знати, чи існує рецепт мотивації?

alhimiya-motivaciyi-2019

Партнери проекту: ABRAMOVYCH.ART, ArtHuss, Chernozem, InArt, МІТЄЦ, UTICO.

Керівник проекту: Ігор Абрамович.

Куратори: Андрій Сидоренко, Ірина Яцик, Олександра Халепа.

Учасники: Віктор Ареф’єв, Astian Rey, Андрейчук Артем, Ірина Бережко, Марина Біндіч, Андрій Блудов, Bondero, Олексій Бурдій, Гліб Вишеславський, Waone, Віктор Вінниченко, Алекс Вельбой, Альона Гром, Гамлет Зиньківський, Петро Грицюк, Олександр Клименко, Тетяна Колеснік, Krolikowski Art, Дмитро Купріян, Антон Логов, Роман Мінін, Ніна Мурашкіна, Любов Плавська, Анастасія Подерв’янська, Олексій Ревіка, Степан Рябченко, Юрій Сивирин, Олексій Токарчук, Альона Токовенко, Тетяна Хорошун, Микита Цой, Андрій Цой, Яна Шлябянська, Ганна Шумська,

Роман Мінін. Народження Шахтера (чемпіона)
Роман Мінін. Народження Шахтера (чемпіона)

Відкриття відбудеться 17 грудня о 19:00 у просторі Інституту проблем сучасного мистецтва НАМУ.

Адреса: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 18-Д.

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі