Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Альтернативна галерея в Instagram. Нова виставка Анни Кострицької

chernozem.info 26.05.2020

Альтернативна галерея в Instagram. Нова виставка Анни Кострицької

20 травня в Instagram був запущений новий фільтр з експозицією робіт художниці Анни Кострицької. Він дозволяє побувати у просторі білого куба та, озирнувшись довкола у режимі доповненої реальності, роздивитися її експресивні полотна.

Пандемія внесла чимало коректив у наші плани, але з іншого боку, надала нагоду та поле для пошуку альтернативних варіантів роботи. Глобальна зміна форматів людської взаємодії стимулювала до реалізації актуального способу презентації творів мистецтва. Адже в умовах карантинної ізоляції та буденної рутини люди по всьому світу прагнуть творчості, унікальних вражень та нового незвичайного досвіду. Таким чином, однією з найцікавіших ідей, яка виникла у студії зі створення AR рішень для бізнесу FFFACE, став Instagram-фільтр. Він накладає на площини Вашого оточення, до прикладу, стіни квартири, абстрактні картини художниці і таким чином імітує перебування у мистецькій галереї наживо. У розробці цієї своєчасної цифрової ініціативи художницю супроводжувала та сприяла арт-агенція Tuasho.

Альтернативна галерея в Instagram. Нова виставка Анни Кострицької

До першого червня Анна Кострицька проводитиме give away, і кожен, хто зайде до галереї та відмітить сторінку художниці, стане учасником розіграшу принту однієї з представлених віртуально робіт. Долучайтеся і ви!

Посилання на фільтр: https://www.instagram.com/a/r/?effect_id=300454300950295

_______________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі