Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

АРТ-ХАКАТОН від ГАРАЖ ГЕНГ

Евгений 13.06.2015

Ця беспрецедентна подія відбудеться вже наступного тижня, 19-20 червня в Києві. На арт-хакатоні будуть лекції та дискусії про виклики культурного міського ландшафту, після яких відбудеться командна робота над прототипуванням ідей і перспективних рішень для українських міст. 

Чекають на гіків, професіоналів та ентузіастів мистецтва, технологій, інженерії, ІТ, урбанізму, архітектури, психології, соціології, щоб у середовищі різних досвідів та вмінь попрацювати над прототипуванням спільних проектів. Для охочих стати гостями події є можливість відвідати відкриті лекції та презентації без участі в командній роботі.
Обрані такі теми для роботи в групах: Мистецтво і Технології, Історія та Інновації, Культура і Дані, Гра і Місто.
Участь в арт-хакатоні є безкоштовною. Аби стати учасником події, треба заповнити реєстраційну форму http://bit.ly/1FEZHgo.
Отже: 19 червня, 10.00 – 20 червня, 22.00 / платформа культурних ініціатив IЗОЛЯЦІЯ, вул Набережно-Лугова, 8 (мапа).
Деталі та подія у Facebook.
Подія здійснюється в рамках програми «Код Міста: Таланти, Технології, Толерантність». Це довгострокова програма від ГО «Гараж Генг», націлена на розвиток креативного потенціалу міст. Програма діятиме у трьох містах — Києві, Івано-Франківську та Дніпропетровську. Завдяки дослідженням та тісній співпраці із локальними громадами, владою та бізнесом, «Код Міста» дозволить випрацювати індивідуальні рішення для «розумного» розвитку кожного міста.