ArtHuss – видавничий партнер Ukrainian Marketing Forum

chernozem.info 15.05.2020

ArtHuss - видавничий партнер Ukrainian Marketing Forum

Видавництво ArtHuss стало партнером Ukrainian Marketing Forum. Це щорічні зустрічі спільноти професіоналів, які пропонують нові ідеї, розробляють стратегії та продукти і формують клієнтський досвід.

Цьогорічний форум відбудеться в онлайн-форматі 3-4 червня. Серед спікерів будуть як українські, так і закордонні експерти. Вони поділяться практичними порадами і кейсами відомих компаній Monobank, Borjomi, Varus… У програмі заходів лекції від засновників креативних компаній Fedoriv та Banda Agency, квести, переосмислення ролі лідера, поради, як запускати стартапи і перетворювати локальні компанії в глобальні.

Як пов’язана сфера маркетингу та книги ArtHuss про мистецтво?

Ми заснували серію «Менеджмент і креативність», яка знадобиться тим, хто хоче уникнути банальності в управлінні і створити сучасну та дієву компанію. Книга засновника Behance Скотта Белскі «Плутанина посередині» допоможе пережити етап турбулентності на шляху від створення проєкту до його реалізації: сформувати команду, розподілити обов’язки мати запасний план і розподіляти ресурси. Книга «Жіноча компанія» містить сотню інтерв’ю, у яких підприємниці та мисткині діляться особистим досвідом та тим, що їх надихає. А видання «Арт-фірма» від професора Копенгагенського університету П’єра Гіє де Монту ознайомить з поняттям естетичного лідерства. У його книзі видатні філософи стають теоретиками та порадниками у питаннях бізнесу, адже автор вважає, що мистецтво та маркетинг можуть навчатися одне в одного.

ArtHuss - видавничий партнер Ukrainian Marketing Forum

Організатор українського форуму маркетингу – IdeasFirst, які допомагають вдоскналювати знання у цій сфері, розвивати дизайн-мислення і організовують візити бізнес-мислителів. Це ідейний натхненник, який відстежує світові тенденції і проривні ідеї. І видавництво ArtHuss долучається, аби поширювати ці ідеї в Україні.

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі