1400x90-arthuss-2

Чорна П’ятниця в Projector: онлайн-конференція WhatAbout:Motion зі знижкою 50%

chernozem.info 23.11.2020

Чорна П’ятниця в Projector: онлайн-конференція WhatAbout:Motion зі знижкою 50%

Онлайн-школа Projector пропонує квиток на міжнародну онлайн-конференцію з моушн-дизайну WhatAbout:Motion зі знижкою -50% до Чорної П‘ятниці. Придбати квиток за акційною ціною можна лише 27 листопада.

 

Школа Projector розвиває міжнародне онлайн-ком’юніті для креативних людей, які готові експериментувати, рефлексувати на тему майбутнього цифрового креативу, а також не бояться чути нове. Мета даного ком’юніті — дати можливість комунікувати та колаборуватися креативним людям з усього світу.

За час існування ком’юніті вже проведена перша онлайн-конференція про майбутнє бренд комунікацій, створена комунікаційна база для членів ком’юніті та інстаграм аккаунт з корисними матеріалами.

А 4-го грудня в рамках ком’юніті пройде друга онлайн конференція, присвячена експериментам в моушн дизайні, про які розкажуть топові світові креативні студії та дизайнери.

На онлайн-конференцій виступлять Mitch Panoe (DIA studio), Liza Enebeis (Dumbar Studio), Jonathan Djob Nkondo, Lilit Hayrapetian (Riot Games), Leanne Dare, Vera van de Seyp, які розкажуть про свій дизайн-досвід створення робіт, колаборації з такими клієнтами, як Nike, Microsoft, Huawei, Game of Thrones, MailChimp та іншими, розкажуть про технічний процес створення концептів, та дадуть відповідь на запитання глядачів в прямому ефірі.

Також в рамках конференції плануються тематичні дискусійні кімнати, де запрошені експерти в супроводі модераторів будуть дискутувати на теми синергії програмування та творчого процесу, моушн в VR,  а також моушн дизайну в комерційній рекламі. Серед вже затверджених гостей Richard Grey (Buck), Will Macneil (The Mill), Sander Sturing, Elvin van Dalen та Niels van der Donk (Dumbar Studio), Liza Tarasova (Oushn studio) та інші.

За традицією до Чорної П’ятниці Projector пропонує всім охочим придбати квиток на конференцію всього за 900 грн замість 1800 грн. Акція триватиме лише до 27-го листопада. Взяти участь можна за посиланням.

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

 • Памела Пол, Марія Руссо Як виховати читача (основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю)
 • «Заґмайстер і Волш. Краса» (краса у дизайні та мистецтві)
 • Ребекка Етвуд Життя в кольорі (дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож)
 • Ґрейс Бонні Жіноча компанія (поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць)
 • Дон Норман Емоційний дизайн (що важливіше в дизайні: функціональність чи краса, та чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас)
 • Джоана Ґейнс Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити (як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно)
 • Денні Грегорі Малювання на сніданок (допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним)
 • Віктор Папанек Дизайн для реального світу (дизайн для виживання та виживання через дизайн)
 • Скотт Белскі Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху (книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій)
 • Дорон Маєр WORKFLOW (практичний посібник до творчого процесу)
 • П’єр Гіє де Монту Арт-фірма (естетичне управління та метафізичний маркетинг)
Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі