1400x90-arthuss-2

D-FORUM: ДИЗАЙН ВРЯТУЄ СВІТ

chernozem.info 26.11.2020

D-FORUM: ДИЗАЙН ВРЯТУЄ СВІТ

14-15 грудня відбудеться професійний дизайн-форум міжнародного масштабу в новому гібридному форматі: online та offline

Поки багато індустрій і процесів в світі перебували в летаргічному карантинному сні, індустрія дизайну зробила квантовий стрибок. Нові потреби і смисли провокують пошуки нових рішень — як функціональних, так і емоційних. На авансцену індустрії вийшов дизайн інтер’єру, який об’єднує сьогодні багато дизайн-напрямків. Цей феномен закономірний: організація середовища проживання людини дійсно сьогодні є одним з ключових персональних і бізнес-запитів.

Справжні професіонали не можуть чекати, коли ситуація стане більш стабільною, вони підготувати ефективні пропозиції на нові запити вже сьогодні. Нові кейси, новий досвід, нові бізнес-інструменти, нові колаборації сьогодні важливі, як ніколи. Тому під завісу складного 2020 року відбудеться D-FORUM інтенсивна дводенна подія, яка об’єднає провідних експертів ринку дизайну. Новому Світові потрібен новий зміст, новому світові потрібен дизайн зі змістом — ця концепція стала основою D-FORUM: ДИЗАЙН ЗІ ЗМІСТОМ.

400-na-600-spikery-ukr0-1

Як це буде?

Міжнародна професійна конференція в сфері дизайну проводиться в новому гібридному форматі: online та offline.

Інтенсивна дводенна програма буде реалізована в трьох інформаційних потоках з перекладом на англійську мову (і навпаки якщо спікери міжнародні). Кожен з учасників, незалежно від обраного формату, отримає максимум контенту завдяки інноваційному організаційному підходу.

Смарт-програма форуму і паралельні потоки скомпоновані таким чином, що ви можете обирати найбільш корисну для себе тему, лавіруючи в потоці якісної інформації та актуальних тем. Таким чином, незалежно від професійного стажу і досвіду, професіонали прокачають свої скіли і розширять компетенції, новачки отримають смарт-базу для реального старту в професії.

Подія проходить під патронатом Європейської Школи Дизайну (EDS) – міжнародної бізнес-школи дизайну, у фокусі якої — розвиток дизайн-мислення, пошук рішень нових завдань за допомогою креативних та інноваційних інструментів. Кожен учасник зможе переконатися в ефективності апробованої системи дистанційного отримання знань в сфері дизайну всіх напрямів, успішно впровадженої на базі школи.

 D-FORUM: ДИЗАЙН ВРЯТУЄ СВІТ

Що це буде?

Організатори гарантують ефективний і захоплюючий серфінг в світі дизайну під керівництвом досвідчених дизайн-інструкторів: авторитетних і прогресивно мислячих професіоналів індустрії з потужними практичними кейсами. Географія експертів і спікерів – Україна, Франція, Швейцарія, Італія, Ізраїль, США, Росія.

У складі учасників і спікерів — представники сфери дизайну інтер’єру та суміжних напрямків: власники студій і бюро, архітектори, предметні дизайнери, декоратори, тренд-сеттери, дизайнери-практики і початківці. Всі, хто готовий не тільки надихати й надихатися дизайном, але вміє також використовувати дизайн-підхід як ефективний бізнес-інструмент.

Відповіді на актуальні питання індустрії, нові інструменти, розбори кейсів, кращі практики застосування найсучасніших рішень для управління бізнес-процесами в нових реаліях, потужний networking-майданчик і особисте спілкування з експертами, окрема зона для переговорів, воркшопи, міжнародні практики для залучення й утримання клієнтів, можливість отримати консультації від партнерів заходу протягом усіх 2-х днів — таку прокачку приготували для учасників D-FORUMа організатори події.

Очікується, що подія збере близько 1000 учасників у форматі online по всьому світу і «вершки» в форматі offline в просторі в просторі D-HUB ТЦ Домосфера.

Реєстрація за посиланням https://idesignforum.com/

Приємний бонус для наших читачів – спеціальний промо-код, при реєстрації:
D-ARTHUSS – знижка 10%

Патронати: Європейська Школа Дизайну (EDS), Українська Асоціація Меблевиків (УАМ), Національна спілка архітекторів України (НСАУ)

Видавничий партнер – Видавництво ArtHuss

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

 • Памела Пол, Марія Руссо Як виховати читача (основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю)
 • «Заґмайстер і Волш. Краса» (краса у дизайні та мистецтві)
 • Ребекка Етвуд Життя в кольорі (дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож)
 • Ґрейс Бонні Жіноча компанія (поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць)
 • Дон Норман Емоційний дизайн (що важливіше в дизайні: функціональність чи краса, та чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас)
 • Джоана Ґейнс Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити (як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно)
 • Денні Грегорі Малювання на сніданок (допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним)
 • Віктор Папанек Дизайн для реального світу (дизайн для виживання та виживання через дизайн)
 • Скотт Белскі Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху (книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій)
 • Дорон Маєр WORKFLOW (практичний посібник до творчого процесу)
 • П’єр Гіє де Монту Арт-фірма (естетичне управління та метафізичний маркетинг)
Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі