Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Дизайнери Mojang, Punanimation та Ueno виступлять на конференції Design Village

chernozem.info 10.05.2018

design_village_f-b_poster

25-27 травня в Івано-Франківську відбудеться третя конференція з дизайну Design Village.

Дізнайся, який дизайн — дизайн! 10 лекцій, 6 воркшопів, 5 виставок та portfolio review — програма складена так, щоб ти зміг взяти участь у кожній події конференції і нічого не пропустити!

Графічний, діджитал-дизайн, UI/UX, дизайн у рекламі, креатив та брендинг, шрифтова айдентика, ілюстрація, анімація та моушн-дизайн, просторово-комунікативний дизайн, продуктовий дизайн, вуличне мистецтво — конференція поєднає чимало напрямків у дизайні. І зробить це так, щоб кожен для себе почув корисну інформацію (навіть, якщо ти займаєшся UX, а лекція буде про урбан-дизайн). Серед кейноут-спікерів Тобіас Алін — Experience Design Director Minecraft (Mojang) та Давор Брукета — креативний директор Bruketa&Zinic&Grey (Хорватія).

А також:

design_village_door_poster

Окрім лекцій, під час Design Village пройдуть 6 воркшопів. Для учасників конференції, що мають квиток на лекці, 3 воркшопи безкоштовні:

 1. «Пластиліновий леттерінг» Ольги Протасової — учасники спробують зліпити з пластиліну об’ємну леттерінгову композицію;
 2. «Customer Journey Map: як, коли, навіщо?» від Qubstudio;
 3. графіті та стріт-арт воркшоп «Street Layers» від Kickit Art Studio.

Ще 3 воркшопи платні — їх учасником можна стати без лекторного квитка:

 1. «The Frankiver» Сергія Майдукова — група працюватиме над ілюстрованою обкладинкою для уявного журналу «The Frankiver»;
 2. «Ladies drink’n’draw» ілюстраторок з Punanimation — тільки для дівчат, вечір drink’n’draw сесій про жіночність, яка не лише у формах тіла;
 3. Андрій Шевченко та Кирило Ткачов влаштують майстерню «Нове життя старих літер», присвячену роботі зі шрифтами та айдентикою.

Учасники Design Village також можуть безкоштовно подавати роботи на portfolio review, самостійно обираючи рецензента: ним може стати Сергій Майдуков, Марко Коппето, Денис Келеберденко чи Маша Тетерін. Розгляд робіт відбуватиметься у приватному порядку — кожен учасник може надіслати до 3-х робіт.

На виставках Design Village ви зможете побачити та придбати роботи ілюстратора Сергія Майдукова, пластилінові проекти Ольги Протасової, ілюсторації Punanimation, стріт-арт Kickit Art Studio. Окрім того, вперше в Україні покажуть 100 постерів-фіналістів міжнародного проекту «Shut up! Voice of democracy in danger», що об’єднав роботи з 36 країн світу на захист свободи слова та безпеки журналістів. Виставка вже побувала у Словаччині, також буде експонуватись у Польші та Грузії. Івано-Франківськ стане першим з українських міст, де її можна буде побачити.

Вартість квитків на 3 дні — 1799 грн., у неї входять:

 • 3-денна перепустка на всі події Design Village;
 • 10 лекцій за програмою конференції;
 • 3 безкоштовних воркшопи;
 • рецензування до 3-х робіт учасника (портфоліо рев’ю);
 • кава-брейки та перекуси;
 • 2 вечірки.

Більше інформації про подію — за посиланням.

press-logo

Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі