Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Дизайн 2021 року — яким буде графічний дизайн?

chernozem.info 05.01.2021

Дизайн 2021 року — яким буде графічний дизайн?

Огляд від партнерка компанії Pentagram Наташи Джен про те, як зміниться графічний дизайн у 2021 році. 

Структура дисципліни графічного дизайну зазнавала швидких змін протягом 2020 року. Ми бачили, що на дисципліну глибоко вплинули технології, і вона все більше і більше «застосовується» з дуже специфічними професіоналізованими спеціальностями, такими як брендинг, користувацький досвід та інтерфейс. Проте сфера графічного дизайну перетворилася на надзвичайно широку творчу індустрію.

Іншими словами, дисципліна «графічний дизайн» швидко стає професією, заснованою на навичках, які залежать від течії розвитку ринку та технологій. Перехід до 2021 року швидше за все продовжить цю тенденцію. Я сподіваюся, що коли світ відновить стабільність після пандемії, ми зможемо зі здоровою перспективою вирішувати проблеми, що стосуються динаміки та швидкості розвитку сфери графічного дизайну. 

Дизайн 2021 року — яким буде графічний дизайн?

Моїм улюбленим прикладом графічного дизайну є вивіски Black Lives Matter Plaza перед Білим домом у Вашингтоні, США. Це неймовірно потужний крок, хоча деякі критики заявляють, що це стосується лише оптичного ефекту, а не вирішення проблеми расової несправедливості. Я думаю, що це на самому базовому рівні нагадало нам, якою негативною та впливовою може бути екологічна графіка (область, про яку не так часто говорять у дизайнерських щоденниках), і те, як urbanscape та його дизайн, як і раніше мають значення в сучасній культурі масштабування.

Джерело

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Матеріали на схожі теми

Коментарі