Це ще одне освідчення Києву від команди Проджектора. Не за те, що він як новий Берлін. Не за те, що останнім часом з’явилися класні фотозони в центрі. І точно не за те, яким він може стати колись.
А просто за те, що Київ такий, як є. Крутий. Живий. Наш.
Київ — не новий Берлін. Київ — це Київ.
До Дня Києва 2021 Projector подарували місту фотобанк з 50 світлинами та відкритою ліцензією.
Фотографка школи Наталія Азаркіна зробила 50 атмосферних, світанкових і просто класних світлин міста для вільного використання. Тепер хоч на фотошпалери, у фотоальбом, на листівку, шопер чи всяку всячину.
Будь-хто може використовувати їх вільно та публікувати у своїх соцмережах, медіа, друкованих виданнях та на сайтах — у комерційних та неприбуткових проєктах.
«Якось Проджектор робив гайд по Києву для іноземних відвідувачів конференції Krupa. Тоді ми дізналися, що у вільному або комерційному доступі на фотостоках або у Google, можна знайти хороші фотографії лише ресторанів. Крім цього, вони захищені авторським правом і ми не могли їх просто так взяти.
Знайти приємну панорамку Києва, щоби вона не була про тріщини в асфальті чи під снігом, а просто зроблена з гарним освітленням та погодою — це виявилося глобальною проблемою. Ми захотіли її вирішити».
Саша Трегуб
Завантажуйте світлини поодинці bit.ly/34otVtf або всі разом в архіві Kyiv Visual by Projector.zip
©️ Projector & Наталія Азаркіна травень 2021
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:
- Памела Пол, Марія Руссо “Як виховати читача”. Основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю.
- “Заґмайстер і Волш. Краса“. Краса у дизайні та мистецтві.
- Ребекка Етвуд “Життя в кольорі”. Дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож.
- Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.
- Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно.
- Денні Грегорі “Малювання на сніданок”. Допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним.
- Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн.
- Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій.
- Дорон Маєр “WORKFLOW”. Практичний посібник до творчого процесу.
- П’єр Гіє де Монту “Арт-фірма”. Естетичне управління та метафізичний маркетинг.
Коментарі