Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Добірка книг від видавництва ArtHuss для представників творчих професій

chernozem.info 15.12.2020

Добірка книг від видавництва ArtHuss для представників творчих професій

Якщо ви і ваші друзі — це творчі люди-креатори, то книжки видавництва ArtHuss вам точно сподобаються. Ви давно шукали гарну книжку, яка допоможе вам навести лад у творчих процесах, або хотіли проаналізувати свою підприємницьку діяльність? Саме тому ArtHuss підготував для вас добірку книг з підказками і практичними порадами, які підсилять у вас творчу впевненість.

 1. «А тепер спробуйте щось дивніше. Як вижити в креативному бізнесі і лишатися невичерпним джерелом ідей», Майкл Джонсон
 2. «WORKFLOW. Практичний посібник до творчого процесу», Дорон Маєр
 3. «Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху», Скотт Белскі

 

1. “А тепер спробуйте щось дивніше. Як вижити в креативному бізнесі і лишатися невичерпним джерелом ідей”, Майкл Джонсон

Щоб мати постійний фонтан ідей і натхнення їх реалізовувати, необхідно насичувати свою уяву і підтримувати внутрішній драйвер. Книжка Майкла Джонсона якраз про це. Автор зібрав найбільш корисні поради, які протестував у своїй роботі, що допомагають створювати нові ідеї щодня. Серед цих порад ви точно знайдете ту, яка знадобиться вам для вирішення нової візуальної або концептуальної задачі. Прагнете підсилити свою творчу впевненість, хочете вдосконалити себе у презентації чи дизайнерських рішеннях? Всі підказки знайдете у цій книзі.

А тепер спробуйте щось дивніше, Майкл Джонсон

2. “WORKFLOW. Практичний посібник до творчого процесу”, Дорон Маєр

Спочатку здається, що творчий процес — він же творчий хаос — неможливо впорядкувати. Але це тільки так до моменту, коли ще не спробував. Автор книжки Дорон Маєр вирішив серйозно вивчити це питання і таки знайшов рішення, як навести лад у творчих справах. Все це він виклав у вигляді практичного посібника до творчого процесу з наочними прикладами та ілюстраціями. Книга складається із чітко структурованих 28 розділах, де кожна частина — це готовий ефективний інструмент. Тому читай, бери і роби.

WORKFLOW Практичний посібник до творчого процесу, Дорон Маєр

3. “Плутанина посередині. Від стартапу — до успіху, як не схибити посеред шляху”, Скотт Белскі

Ідеї витають у повітрі, але до кінцевої їх реалізації шлях довгий. Часто на цій дорозі стаються непорозуміння, розчарування і зникає мотивація втілювати задуми. І все через те, що не було під рукою потрібного дороговказа, завдяки якому можна знайти вихід із цієї ситуації. Але тепер є книжка від Скотта Белскі. Він є засновником Behance, головним директором із продуктів Adobe та виконавчим віце-президентом Creative Cloud. Автор у своїй книзі “Плутанина посередині. Від стартапу — до успіху, як не схибити посеред шляху” щедро ділиться унікальним досвідом, говорячи про дуже різні аспекти підприємництва на серединному етапі: стійкість і цілеспрямованість, відкритість та інтуїцію, ретельність і креативність, бюрократію та корпоративну культуру, ухвалення рішень — і їх переосмислення, роботу з командою — і орієнтацію на клієнта.

Книга буде корисною усім, хто пробує себе в підприємництві, відкриває власну справу чи працює над запусками проєктів.

Плутанина посередині. Від стартапу - до успіху, як не схибити посеред шляху, Скотт Белскі

Видання від ArtHuss змотивують вас на нові задумки та проєкти і стануть в пригоді на будь-якому етапі творчої кар’єри.

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

 • Памела Пол, Марія Руссо Як виховати читача (основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю)
 • «Заґмайстер і Волш. Краса» (краса у дизайні та мистецтві)
 • Ребекка Етвуд Життя в кольорі (дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож)
 • Ґрейс Бонні Жіноча компанія (поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць)
 • Дон Норман Емоційний дизайн (що важливіше в дизайні: функціональність чи краса, та чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас)
 • Джоана Ґейнс Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити (як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно)
 • Денні Грегорі Малювання на сніданок (допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним)
 • Віктор Папанек Дизайн для реального світу (дизайн для виживання та виживання через дизайн)
 • Скотт Белскі Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху (книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій)
 • Дорон Маєр WORKFLOW (практичний посібник до творчого процесу)
 • П’єр Гіє де Монту Арт-фірма (естетичне управління та метафізичний маркетинг)

Матеріали на схожі теми

Коментарі