1400x90-arthuss-2

Друк книг в фамільній друкарні Huss

chernozem.info 14.03.2019

Печать книг в типографии huss

Паперові книги цінуються читачами, які знають, що хороше враження залежить не тільки від змісту літературного твору або наукової роботи, а й від чіткості шрифту, яскравості картинок і якості палітурки. Фамільна друкарня Huss пропонує друк книг будь-яким накладом на європейському обладнанні з використанням високоякісних матеріалів.

Незважаючи на доступність електронних видань, більшість людей не поспішає відмовлятися від звичних. Навпаки, паперові книги стають більш популярними і дорогими, що вимагає від них високої якості друку і оригінального оформлення. Фахівці друкарні Huss працюють над виготовленням книги на всіх етапах, включаючи:

  • розробку концепції дизайну, визначення шрифту, збір і підбір фотоматеріалів;
  • додрукарську підготовку книги: усунення технічних помилок в макеті і створення пробних друкованих версій;
  • видання готового продукту.

Печать книг в типографии huss

Для друку книг використовується електронний макет в форматі pdf, а спосіб друку обирається, залежно від накладу книги. Це може бути:

  • цифровий друк;
  • офсет;
  • ротація.

Тренд сьогоднішнього дня – складні тиражі, і команда друкарні Huss приділяє їм не менше уваги, ніж звичайним замовленням, розуміючи важливість підготовки кожного примірника. Друк здійснюється на обладнанні європейської фірми Heidelberg – сертифікованого партнера Huss, що гарантує бездоганну якість шрифту і зображення.

В портфоліо друкарні Huss є шкільні підручники, путівники, модний журнал Vogue, видання творів українських та зарубіжних авторів.

Замовити друк книги можна, зателефонувавши за номером +38 (044) 587-98-53 або залишивши заявку в спеціальній формі на сайті.

Печать книг в типографии huss

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі