Розкриття таємниць Пабло Пікассо у новому серіалі

chernozem.info 27.04.2018

Іспанський художник Пабло Пікассо є одним з найвидатніших художників ХХ століття. Легенди ходять як про неймовірну працьовитість митця, так і про його надзвичайно динамічне особисте життя. Мрійник. Дослідник. Хуліган.

genius_s2_13-e1515862845653

Нова спроба розкрити таємниці Пікассо – у новому 10-ти серійному фільмі «Геній.Пікассо», прем’єру якого компанія ВОЛЯ презентує своїм абонентам. За словами PR-менеджера провайдера Інни Калініної, група FOX&NatGeo є давніми партнерами компанії ВОЛЯ – співпраця триває більше 10 років. «Наша компанія виступає «за» цікаві колаборації та ко-промо кампанії. Серіали «Невідома планета Земля» (One Strange Rock) та «Геній.Пікассо» цього року нам особливо приємно показувати, адже ми так довго до них готувались. Це справжня весна прем’єр».

fotonoticia_20180212155939_640

Прем`єра серіалу «Геній.Пікассо» транслюватиметься на каналі National Geographic у 171 країні 45 мовами. Продюсером виступив Кен Біллер, виконавчі продюсери – Брайан Грейзер, Рон Ховард, Френсі Кальф і Гігі Прітцкер. На питання, в чому унікальність нового фільму про генія, життя творчість якого є чи не найбільш освітленою у кіно та книгах, Інна Калініна відповіла, що «головну роль зіграв Антоніо Бандерас, для якого роль Пабло Пікассо – знакова. Він теж з іспанського міста Малага, також має цікаву творче та особисте життя, є багатогранним актором. Гра Бандераса – це перевтілення за допомогою гримерів тривалістю більше 5 годин щодня. А яка там операторська робота! Серіал варто дивитися в HD-якості, щоб оцінити його насиченість».

900_nat-geo-genius-picasso-trailer-antonio-banderas

«Ця пропозиція мене дуже зацікавила, тому що вона надійшла фактично від National Geographic, організації, яка гарантувала, що все, що ми будемо знімати, буде засновано на фактах. Після цього почалися труднощі, які завжди трапляються на зйомках біографічних стрічок. Ми знаємо, що сказав персонаж, або що він зробив, але чого ми не знаємо, так це чому він це зробив, а намагатися відобразити на екрані багато речей, які відбувалися в житті Пікассо – дуже складна справа. У нього було дуже насичене життя, повне драматизму, багатобарвне, і воно повністю втілилося на його художній творчості. Життя Пікассо в мистецтві неможливо зрозуміти без аналізу його особистого життя і його відносин з жінками», – прокоментував виконавець головної ролі Антоніо Бандерас.

7932d1e6ba4f522864dced756d01f7bb_1522244819

Зйомки самого серіалу проходили  більше в Угорщині, де кіновиробництво набагато дешевше, ніж в інших країнах. Але це ніяк не завадило передати неймовірну атмосферу того часу у серіалі. Сюжет не має хронологічного порядку, який зазвичай притаманний для біографічних серіалів, якими славиться National Georgraphic. Тому під час перегляду ми часто будемо переноситись з юності в старість Пікассо і навпаки. До речі, молодого Пікассо зіграв Алекс Річ («Справжній детектив»).

75745

«Такі проекти надзвичайно цікаві аудиторії компанії ВОЛЯ. Глядачі люблять та цінують проекти освітнього характеру, але з вплетеними фільмового контенту. Це дуже потрібний кіноматеріал для будь-якого віку. Документальні фільми зараз знімають ненудні, динамічні, з історіями, враженнями. Бюджети на такі проекти рівноцінним блокбастерам» – резюмує PR-менеджер компанії ВОЛЯ Інна Калініна.

Матеріали на схожі теми

Коментарі