Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

INTERIOR DESIGN in Ukraine – перша книга про дизайн інтер’єру в Україні

chernozem.info 19.10.2020

INTERIOR DESIGN in Ukraine – перша книга про дизайн інтер'єру в Україні - CHERNOZEM.INFO

Книга INTERIOR DESIGN in Ukraine є першим повноцінним виданням про дизайн інтер’єру в Україні. Вона охоплює понад 50 найяскравіших і найпрофесійніших проєктів ресторанів, барів, магазинів, офісів, коворкінгів та інших громадських закладів, створених відомими українськими дизайнерами й архітекторами поряд із молодими та завзятими студіями.

Книга – це поєднання різних проєктів, ідей і стилів, які нерідко підривають традиційні правила дизайну. Більшість проєктів є демократичними, оскільки нині люди прагнуть відвідувати громадські місця з приємною та затишною атмосферою. Також книга охоплює яскраве різноманіття стилів: наприклад, у ній представлений інтер’єр, натхненний творами Ганса Рюді Ґіґера, та проєкти в яскравому стилі Мемфіс, або концепція, заснована на атмосфері 90-х років з меблями з квартир радянських часів. А проєкти, натхненні українською історією, культурою, природою і ремісничими традиціями, заслуговують на особливу увагу.

INTERIOR DESIGN in Ukraine – перша книга про дизайн інтер'єру в Україні - CHERNOZEM.INFO

Багато концепцій ресторанів були натхненні традиціями та культурою різних країн: Індії, Грузії, Естонії, Франції, США, Італії, Таїланду, Китаю тощо. У проєктах офісних приміщень переважає мінімалістичний підхід із сучасними розробками й інноваціями. До того ж, нині спостерігається глобальна тенденція розвитку багатофункціональних коворкінгів, дуже популярних в Україні. Дизайнери створили атмосферні та яскраві місця, які ідеальні для роботи, творчості, відпочинку та надихають резидентів до нових перемог.

INTERIOR DESIGN in Ukraine – перша книга про дизайн інтер'єру в Україні - CHERNOZEM.INFO

Ця книга дає читачам розуміння того, яке значення мають для нас громадські місця. І як інтер’єрні рішення просторів, де люди проводять значну частину життя, можуть впливати на настрій, продуктивність та натхнення.

Автором книги INTERIOR DESIGN in Ukraine є Люсія Бондар – досвідчений медіа-менеджер і видавець, засновник видавництва CP PUBLISHING. Вона навчалася в різних університетах, зокрема в Harvard Business School. Люсія Бондар є журналістом видання CP (COMMERCIAL PROPERTY) та автором різних спеціалізованих публікацій протягом останніх 10 років. Під її керівництвом була проведена значна кількість популярних і відомих подій в Україні, серед них щорічний Architecture&Design Forum. Вона захоплюється дизайном інтер’єру; Люсія Бондар вивчала «Дизайн інтер’єру» в Instituto Marangoni (Мілан, Італія).

INTERIOR DESIGN in Ukraine – перша книга про дизайн інтер'єру в Україні - CHERNOZEM.INFO

 

Замовити книгу у видавництві ArtHuss: https://www.arthuss.com.ua/shop/interior-design-in-ukraine

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

 • Памела Пол, Марія Руссо Як виховати читача (основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю)
 • «Заґмайстер і Волш. Краса» (краса у дизайні та мистецтві)
 • Ребекка Етвуд Життя в кольорі (дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож)
 • Ґрейс Бонні Жіноча компанія (поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць)
 • Дон Норман Емоційний дизайн (що важливіше в дизайні: функціональність чи краса, та чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас)
 • Джоана Ґейнс Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити (як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно)
 • Денні Грегорі Малювання на сніданок (допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним)
 • Віктор Папанек Дизайн для реального світу (дизайн для виживання та виживання через дизайн)
 • Скотт Белскі Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху (книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій)
 • Дорон Маєр WORKFLOW (практичний посібник до творчого процесу)
 • П’єр Гіє де Монту Арт-фірма (естетичне управління та метафізичний маркетинг)

Матеріали на схожі теми

Коментарі