1400x90-arthuss-2

Карась Галерея збирає рисунки кульковою ручкою на А4!

chernozem.info 08.10.2019

Карась Галерея збирає рисунки кульковою ручкою на А4!

Карась Галерея та Voronov Art Foundation оголошують збір робіт на найбільший всеукраїнський художній проект “А4, кулькова ручка”!

Презентація 24 грудня 2019 року о19:00 в Карась Галереї, Київ, Андріївський узвіз 22-а.

«А4, кулькова ручка» без перебільшення є одним з найбільших художніх проектів сучасної України, адже він триває вже 14 років і за цей час об’єднав під своєю егідою біля тисячі творчих особистостей: метрів сучасного мистецтва, аматорів, письменників, поетів, музикантів, архітекторів, кутюр’є та просто креативних особистостей.

Наразі колекція проекту нараховує понад 6000 робіт зроблени кульковою ручкою що є рекордною за кількістю не тільки робіт, а й авторів.
Серед авторів проекту такі відомі художники як Аполлонов, Бабак, Ройтбурд, Ралко, Чічкан, Бевза, Животков, Ісупов, Криволап, Блудов, Волокітін, Гусєв, Рєунов та інші. Проект стрімко розвивається, набуває все нових прихильників та відкритий до нових ідей та імен.

Приймаємо роботи, обмежені тільки форматом – А4 (європейський 210×297 мм) та кулькова (не гелева), однак сприйняли й запит частини авторів на певні абсолютно необов’язкові, але, тим не менш бажані теми:

  • архітектура;
  • український мотив;
  • київський пейзаж;
  • знаменитості;
  • політика;
  • 18+.

Роботи приймаються до 21 грудня 2019 року (12:00-18:00 Пн-Пт), поштою, кур’єрською доставкою, або передачею співробітнику Галереї за адресою:

«Карась Галерея» Київ 04070 Андріївський узвіз 22-а.

Детальніше ознайомитись з проектом та подивитися архів робіт можна на офіційній сторінці проекту www.facebook.com/A4.ballpoint .

Положення проекту: http://bit.ly/2pFuii8

Для попереднього розгляду приймаються зображення Творів на a4.ballpoint@gmail.com або у спільноті Facebook.

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі