Projector Institute в партнерстві з Folk Ukraine опублікували безкоштовний фотобанк зі світлинами різних різдвяних локацій Києва. Так компанії нагадують, що не завжди потрібно купувати авіаквитки, щоб потрапити в різдвяну казку.
Ялинка на Софійській площі. Folk Ukraine
У Києві, як і в інших європейських столицях, є своя магія Різдва та чудес завдяки першому раптовому снігу, який робить все довкола казковим, локаціям, які створюють ініціативні бізнеси та просто ентузіасти. З кожним роком у нас розвивається культура своєї локальної, унікальної різдвяної естетики. Саме це хотіли підкреслити у спільному фотопроєкті інститут Projector та Folk Ukraine.
Фотографка інституту Наталія Азаркіна пройшла цьогорічний різдвяний маршрут з Контрактової до Софіївської площі та зробила 35 святкових, навіть магічних світлин Києва. Ці фотографії стали продовження київського фотобанку, який Projector випустили до Дня міста у 2021.
До різдвяного проєкту потрапити світлини головної ялинки країни на Софійській площі, різдвяні ярмарки на Подолі, оздоблення Хрещатика та мостів, Kyiv Food Market та закладу Milk Bar, а також десь приблизно мільйон вогників, які супроводжують цього року киян та туристів по новорічному маршруту.
Провулок біля Creative State of Arsenal
Переглянути світлини можна у відкритому google-архіві. Ці фотографії мають відкриту ліцензію і всі охочі можуть їх завантажити, опублікувати в соцмережах та на сторінках ЗМІ, а також використати на власний розсуд у некомерційних проєктах. При публікації вам обов’язково потрібно вказати авторство фотографій з посиланням: Projector Creative & Tech Online Institute.
Київ на Різдво — магічний, красивий та дуже близький. Важливо бачити цю красу не тільки на фотографіях, але й прогулюючись центром, звертаючи увагу на дивовижні вітрини та фасади. Важливо цінувати цю красу та святкову магію, якою наповнюються вулиці міста та пам’ятати про нашу неповторну різдвяну естетику. Цим фотопроєктом Projector хоче нагадати, що Київ — це круте місто вже сьогодні, саме завдяки людям. І тепер у киян та фанатів міста є 35 світлин, щоб пам’ятати про це.
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та стиль життя — у книжках:
- «Сторітелінг у фотографії: П’ять кроків до створення незабутніх світлин» У цьому воркшопі «від початківця до професіонала» Фінн Білз навчає аматорів і початківців створювати незабутні фотографії та розповіді.
- «Наука дизайну та форми: Вступний курс, який я викладав у Баугаузі та інших школах» Класичний підручник Йоганнеса Іттена.
- Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.
- «Успіх без пітчингу. Маніфест» Дванадцять прокламацій були написані, щоб надихнути власників незалежних творчих підприємств (наприклад: дизайнерські фірми та рекламні агентства) переосмислити, як їх послуги купуються та продаються.
- Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно.
- Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн.
- Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій.
Коментарі