Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Київ Різдвяний: Projector Institute випустив фотобанк світлин столиці на новорічні свята

chernozem.info 23.12.2021

Projector Institute в партнерстві з Folk Ukraine опублікували безкоштовний фотобанк зі світлинами різних різдвяних локацій Києва. Так компанії нагадують, що не завжди потрібно купувати авіаквитки, щоб потрапити в різдвяну казку.  

Київ Різдвяний: Projector Institute випустив фотобанк світлин столиці на новорічні свята

Ялинка на Софійській площі. Folk Ukraine

У Києві, як і в інших європейських столицях, є своя магія Різдва та чудес завдяки першому раптовому снігу, який робить все довкола казковим, локаціям, які створюють ініціативні бізнеси та просто ентузіасти. З кожним роком у нас розвивається культура своєї локальної, унікальної різдвяної естетики. Саме це хотіли підкреслити у спільному фотопроєкті інститут Projector та Folk Ukraine.

Фотографка інституту Наталія Азаркіна пройшла цьогорічний різдвяний маршрут з Контрактової до Софіївської площі та зробила 35 святкових, навіть магічних  світлин Києва. Ці фотографії стали продовження київського фотобанку, який Projector випустили до Дня міста у 2021.

До різдвяного проєкту потрапити світлини головної ялинки країни на Софійській площі, різдвяні ярмарки на Подолі, оздоблення Хрещатика та мостів, Kyiv Food Market та закладу Milk Bar, а також десь приблизно мільйон вогників, які супроводжують цього року киян та туристів по новорічному маршруту.

Київ Різдвяний: Projector Institute випустив фотобанк світлин столиці на новорічні свята

Провулок біля Creative State of Arsenal

Переглянути світлини можна у відкритому google-архіві. Ці фотографії мають відкриту ліцензію і всі охочі можуть їх завантажити, опублікувати в соцмережах та на сторінках ЗМІ, а також використати на власний розсуд у некомерційних проєктах. При публікації вам обов’язково потрібно вказати авторство фотографій з посиланням: Projector Creative & Tech Online Institute. 

Київ на Різдво — магічний, красивий та дуже близький. Важливо бачити цю красу не тільки на фотографіях, але й прогулюючись центром, звертаючи увагу на дивовижні вітрини та фасади. Важливо цінувати цю красу та святкову магію, якою наповнюються вулиці міста та пам’ятати про нашу неповторну різдвяну естетику. Цим фотопроєктом Projector хоче нагадати, що Київ — це круте місто вже сьогодні, саме завдяки людям. І тепер у киян та фанатів міста є 35 світлин, щоб пам’ятати про це.

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та стиль життя — у книжках:

Матеріали на схожі теми

Коментарі