Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Kyiv Art Week оголошує повну програму фестивалю

chernozem.info 26.04.2018

expozition9

З 18 по 27 травня в Києві пройде третій міжнародний фестиваль мистецтва Kyiv Art Week. В його програму входять виставки в тринадцяти художніх просторах і музеях по всьому місту, дискусійна і лекційна програми, кінопокази, живі виступи музикантів, а також масштабний п’ятиденний ярмарок витворів мистецтв.

Офіційне відкриття Kyiv Art Week відбудеться 18 травня паралельно з презентацією відновленого фрагменту «Стіни пам’яті». Двохсотметрову стіну на Байковому кладовищі зводили протягом 13 років, а в 1982 році вона була забетонована за розпорядженням української компартії і понад тридцять років не підлягала відновленню. На відкритті один з авторів стіни, Володимир Мельниченко, спільно з Київською міською державною адміністрацією та організаторами Kyiv Art Week запустять в хід роботу з відновлення одного з найбільш значущих меморіалів столиці.

0751

Наступного дня, 19 травня, свої двері для презентації виставки «Воронка часу» відкриє  Інститут проблем сучасного мистецтва. А всього в рамках Kyiv Art Week в музеях і художніх просторах по всьому місту буде представлено дванадцять виставок і спеціальних проектів. Серед інших в рамках виставкової програми будуть представлені роботи литовських і українських художників різних жанрів і поколінь від республіки Užupis, а також інтерактивний і відео-проект об’єднання BIRUCHIY в Комплексі «Торонто – Київ»; спецпроекти “To find and not to let go” і “After.Museum” в Київській картинній галереї та інші.

Повний список виставок і спецпроектів фестивалю, дати їхніх відкриттів, а також адреси проведення можна переглянути за посиланням: http://kyivartweek.com/program.

23 травня в Комплексі «Торонто-Київ» на вул. Велика Васильківська, 100. пройде відкриття масштабного міжнародного художнього ярмарку Kyiv Art Fair. Подія об’єднала 35 галерей і інституції з України, Грузії, Німеччини, Данії, Польщі та Великобританії. На ярмарку кожна з них представить свої найцікавіші роботи, тим самим перетворивши простір в одну величезну галерею, площею понад 5000 кв. м. У день відкриття запланована музична лайв-програма від промо-групи Groove Operator, а також світлове шоу від F.A.C.E Foundation у вигляді візуальної проекції на фасад костелу св. Миколи.

Kyiv Art Fair буде діяти всі дні до 27 травня. Крім ярмарки гості зможуть відвідати лекції, концерти та дитячу програму.

opening

Фестиваль Kyiv Art Week проводиться з ініціативи українських культурних інституцій та діячів за підтримки Київської міської державної адміністрації. Захід покликаний підвищити інтерес українців до мистецтва, а представників світової художньої сцени – до Києва як до європейського культурного бренду.

За новинами Kyiv Art Week можна стежити на сторінці www.facebook.com/KyivArt.

Ярмарок Kyiv Art Fair: Комплекс “Торонто-Київ” вул. Велика Васильківська, 100

Вхід на ярмарок 24-27 травня: 50 грн.

У день відкриття, 23 травня, планується вечірка з окремим входом, подробиці будуть на https://www.facebook.com/events/400604073684862/.

____________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі