Лабораторія світлих ідей

Евгений 31.05.2015

Креативна команда при кафедрі інформаційних технологій архітектурного факультету КНУБіА, яка активно розвивається з 2012 року – InLab architects – ставить собі за мету розвиток потенціалу українського дизайну шляхом реалізації кращих проектів з використанням революційних технологій та розповсюдження цих виробів в широкий загал. 

InLab HUB об’єднає у собі навчальну платформу з творчо-дослідницькою лабораторією для молодих архітекторів та дизайнерів.

Основні функції InLab HUB:
– організація креативного навчального процесу, який на базі воркшопів, майстер-класів та лекцій вирощує молодих професіоналів;
– студентський простір в якому вже сьогодні народжуються новаторські ідеї та тестуються новітні методи та технології для їх втілення, наприклад, Parametric Bench 2012, Modular Bench.
– організація інтернаціональних творчих фестивалів, основним вектором яких є втілення новітніх технологій у проектуванні в життя;
– моделювання новітнього наукового суспільства через сучасний підхід до творчого процесу проектування та реалізації виробів шляхом використання 3д принтерів та роботизованих станків.

Прочитавши більше за посиланням, можна побfчити, що це ще не все!

Але для розвитку ентузіастам потрібні кошти, які вони сподіваються отримати від участі у проекті IdeaX однієї з найвідоміших торговельних марок світу.

http://bit.ly/1FiOFwh