1400x90-arthuss-2

«Life must go on»: в галереї Лавра покажуть унікальне 3-d шоу

chernozem.info 22.02.2018

1 березня в муніципальній галереї  «Лавра»  пройде  відкриття  мультимедійного художнього проекту «Life must go on». Експозиція об’єднає в собі живопис, цифрове мистецтво, поезію та музику. Учасники проекту –київська digital група  «Skilz» та львівська художниця Лілія Студницька .

Робота  команди «Skilz»  вже отримала перше місце на минулорічному фестивалі світла в Києві. Вона створена на основі поезії Ліни Костенко «Життя  триває» і передає філософську складову поезії  у візуальних образах цифрового мистецтва. Саме ці образи  надають своєрідну експресію, динаміку ліричним пейзажам і поетичним рядкам. Доповнюють мрійливий характер ноктюрну більш впевненими та  мажорними нотами. Життя не просто йде – воно продовжується і несе нові емоції, нові відкриття та враження.

riverport_mapping_zhitya_ide_skilz_00602

riverport_mapping_zhitya_ide_skilz_01546

riverport_mapping_zhitya_ide_skilz_02635

riverport_mapping_zhitya_ide_skilz_03370

Ще одна складова проекту – лірична живописна серія «Ніч» львівської художниці Лілії Студницької. Масштабні абстрактні полотна нічних пейзажів також  відтворені в арт-об’єктах. Всі  роботи сповнені  яскравими відтінками кольорів, які, на думку автора, можна побачити тільки вночі. Ніч – це час, коли кожна мить магічно змінює все – реальність перетворюється в ілюзію, думки у мрії, проза в поезію. Чіткі образи стираються і дають місце композиційним та тональним експериментам, які створюють візуальний ефект ноктюрну.

У поєднанні кольорів, слів, образів та рухів народжується настрій, що змушує  сприймати сучасне мистецтво у всіх його проявах, без обмежень та кордонів. Саме така мультимедійна естетика, підтримана потужною філософсько-ліричною складовою,  є основою нового проекту галереї Лавра:

«Сьогодні ми позиціонуємо галерею Лавра, як сучасний digital комплекс – простір, в якому мистецтво стирає будь-які  межі.  Завдяки новій панорамній відеопроекції  картини можна почути, а музику – побачити.  Артефакти минулого  органічно співіснують з інсталяціями майбутнього. У поєднанні класичних напрямків мистецтва та цифрових технологій народжується нова художня мова сучасного арту. Наш проект «Life must go on» саме про це», – розповідає  Тетяна Миронова, директор Київської муніципальної галереї  «Лавра».

____________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі