«ЛЬВІВАРНЯ» покаже спецпроект арт-резиденції BIRUCHIY

chernozem.info 09.02.2018

BIRUCHIY ­– це втілення вільного духу України, платформа міжнародної взаємодії та інструмент інтеграції української культури в глобальний контекст.

15 лютого відома українська арт-резиденція вперше покаже свій спецпроект у Львові, в Музейно-культурному комплексі пивної історії «ЛЬВІВАРНЯ».

biruchiy-in-lviv

Щорічно, вже протягом тринадцяти років, на півдні України проходить міжнародний симпозіум сучасного мистецтва BIRUCHIY. Це унікальне середовище, що поєднує в собі художній майданчик і рекреаційну зону в заповідному місці на березі моря. Це місце, де сучасна арт-спільнота перебуває в тісній комунікації й творчій взаємодії, місце зустрічі різних традицій, напрямків і поколінь – територія свободи, де разом із віддаленням від материка віддаляються й обмеження.

Саме там, на півострові Бирючий в Азовському морі, восени 2016 року отримав старт великий інтердисциплінарний проект кураторів Георгія Сенченка (Київ-Берлін) та Євгена Тарана (Мюнхен) під назвою «Народження трагедії з духу музики». Співорганізаторами проекту стали відомі київські митці Інара Багірова і Кирило Проценко.

rozhdenie-tragedii-iz-duha-muzyki-zhivaya-skulptura-1

Перший «Акт» проекту був представлений у вигляді серії створених на півострові фотографій. На основі цих зображень, розіграних між художниками методом жеребкування, відбувся наступний «Акт» – робота над картинами й арт-об’єктами в майстернях авторів. Результат цього експерименту вперше було показано в Києві, на фестивалі «Kyiv Art Week», у травні минулого року.

rozhdenie-tragedii-iz-duha-muzyki-zhivaya-skulptura-6

А тепер частина проекту «Народження трагедії з духу музики» буде представлена міжнародним симпозіумом сучасного мистецтва BIRUCHIY у Львові, в Музейно-культурному комплексі пивної історії «ЛЬВІВАРНЯ», 15 лютого!

«ЛЬВІВАРНЯ» –­ це єдиний музейно-культурний комплекс пивний історії в Україні. Він об’єднує в собі динамічний інтерактивний музей і культурний, сучасний арт-простір, готовий приймати виставки, конференції, покази мод і багато інших заходів.

rozhdenie-tragedii-iz-duha-muzyki-zhivaya-skulptura-2

В експозиції візьмуть участь роботи Інари Багірової (Київ), Таї Галаган (Київ), Анни Глибіної (Київ), Артема Волокітіна (Харків), Юрія Коваля (Львів), Тетяни Малиновської (Харків), Олекси Манна (Київ), Юрія Пікуля (Київ), Кирила Проценко (Київ), Юрія Соломко (Київ), Андрія Стегури (Ужгород), Валерії Трубіної (Нью-Йорк), Наталії Фаваз (Київ), Юрія Шабельникова (Москва), Ельміри Шемседінової (Київ), Наталії Юдіної (Томськ), Аліни Якубенко (Київ).

rozhdenie-tragedii-iz-duha-muzyki-zhivaya-skulptura-3

Місце проведення: Арт-простір Музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня», вул. Клепарівська 18, 2 поверх.

Вартість відвідування: 60 гривень (повний квиток – включає також вартість візиту до музейно-культурного комплексу «Львіварня»).

Розклад роботи: щодня з 10:00 до 19:00, без вихідних. Виставка триватиме до 5 квітня.

____________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Коментарі