Майбутнє дизайну і творчості

chernozem.info 19.01.2021

osnovne-foto

 

Сьогодні ми спостерігаємо, як дизайн набуває все більшої популярності і його застосовують майже. Визначення дизайну як якогось окремого напрямку може з часом розмитися. Дизайн радше буде просто над графікою та інтерфейсами, окремою потужною сферою. Раніше ми бачили графічний дизайн, промисловий дизайн або дизайн взаємодії як галузі дизайну, і на планеті існувало кінцеве різноманіття ремесел.

Одним з таких прикладів є структурне проектування, роздуми про щось, від зовнішнього вигляду культури всередині компанії до того, як ці організації спроектовані самі з точки зору структури, роботи, сутності і всього іншого. Якщо ми схильні визначати проблеми сьогоднішнього дня за допомогою карт подорожей, карт симпатій і MVP, ми, безсумнівно, не зосереджені на далекому майбутньому.

Більш довгостроковий дизайн стосується переходу на інший бік проектування сучасних питань. Майбутнє включає в себе інструменти і методології, засновані на стратегічному прогнозі і мисленні майбутнього, такі як проектування ситуації, відображення тенденцій, інструменти системного мислення і т.д., що не лише покращує досвід користувача разом з його потоком, однак направляє користувача до вдосконаленого досвіду користування потоком експлуатації самого вигляду. Дизайн у майбутньому не призведе до того, що користувач почуватиметься більш комфортно, створюючи незалежно від того, чи буде він менш складним.

foto-1

Підприємливі дизайнери, безсумнівно, стануть додатковим впливом

Більшість фірм в сучасному світі не дотримуються такого підходу. Вони ранжовані, це запобігає поверненню інноваційних модифікацій і прогресу від більш молодих дизайнерів. Ми хочемо провести мозковий штурм і використовувати конструктивну критику, щоб напрацювати найефективніші та гірші ідеї. Цей метод передбачає, що ми, як правило, відстаємо від найефективнішого плану, незалежно від того, походить він від найстаршого дизайнера в корпорації чи від наймолодшого. Оскільки дизайн стає невід’ємною частиною компаній та великого бізнесу, ми хочемо інтегрувати цей стандартизуючий компонент дизайнерського мислення в підхід, який допоможе навести порядок, щоб все ще прогресувати.

Джерело

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі