Сьогодні ми спостерігаємо, як дизайн набуває все більшої популярності і його застосовують майже. Визначення дизайну як якогось окремого напрямку може з часом розмитися. Дизайн радше буде просто над графікою та інтерфейсами, окремою потужною сферою. Раніше ми бачили графічний дизайн, промисловий дизайн або дизайн взаємодії як галузі дизайну, і на планеті існувало кінцеве різноманіття ремесел.
Одним з таких прикладів є структурне проектування, роздуми про щось, від зовнішнього вигляду культури всередині компанії до того, як ці організації спроектовані самі з точки зору структури, роботи, сутності і всього іншого. Якщо ми схильні визначати проблеми сьогоднішнього дня за допомогою карт подорожей, карт симпатій і MVP, ми, безсумнівно, не зосереджені на далекому майбутньому.
Більш довгостроковий дизайн стосується переходу на інший бік проектування сучасних питань. Майбутнє включає в себе інструменти і методології, засновані на стратегічному прогнозі і мисленні майбутнього, такі як проектування ситуації, відображення тенденцій, інструменти системного мислення і т.д., що не лише покращує досвід користувача разом з його потоком, однак направляє користувача до вдосконаленого досвіду користування потоком експлуатації самого вигляду. Дизайн у майбутньому не призведе до того, що користувач почуватиметься більш комфортно, створюючи незалежно від того, чи буде він менш складним.
Підприємливі дизайнери, безсумнівно, стануть додатковим впливом
Більшість фірм в сучасному світі не дотримуються такого підходу. Вони ранжовані, це запобігає поверненню інноваційних модифікацій і прогресу від більш молодих дизайнерів. Ми хочемо провести мозковий штурм і використовувати конструктивну критику, щоб напрацювати найефективніші та гірші ідеї. Цей метод передбачає, що ми, як правило, відстаємо від найефективнішого плану, незалежно від того, походить він від найстаршого дизайнера в корпорації чи від наймолодшого. Оскільки дизайн стає невід’ємною частиною компаній та великого бізнесу, ми хочемо інтегрувати цей стандартизуючий компонент дизайнерського мислення в підхід, який допоможе навести порядок, щоб все ще прогресувати.
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:
- Памела Пол, Марія Руссо “Як виховати читача”. Основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю.
- “Заґмайстер і Волш. Краса“. Краса у дизайні та мистецтві.
- Ребекка Етвуд “Життя в кольорі”. Дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож.
- Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.
- Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно.
- Денні Грегорі “Малювання на сніданок”. Допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним.
- Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн.
- Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій.
- Дорон Маєр “WORKFLOW”. Практичний посібник до творчого процесу.
- П’єр Гіє де Монту “Арт-фірма”. Естетичне управління та метафізичний маркетинг.
Коментарі