Молодіжна галерея ЛНАМ презентує виставку робіт випускників академії – «Наші. 5 років»

chernozem.info 09.07.2020

Молодіжна галерея ЛНАМ презентує виставку робіт випускників академії – «Наші. 5 років»

У понеділок, 6 липня, в галереї Львівської національної академії мистецтв відкрилась виставка вибраних робіт студентів – «НАШІ. 5 років». На виставці представлені дипломні роботи випускників академії за період 2015-2020 років. Виставковий проєкт «НАШІ. 5 років» реалізується в межах «Комунікаційної кампанії галереї ЛНАМ», за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міської ради.

Щороку галерея ЛНАМ презентує дипломні роботи випускників. Твори молодих митців зазвичай вирізняються оригінальними художніми підходами та нестандартним баченням сучасних проблем.

«У 2017 році виставка робіт випускників отримала назву «НАШІ». І не випадково – нею ми прагнули підкреслити значущість мистецьких пошуків кожного випускника, які після закінчення Академії творять мистецьке середовище своїх міст та країни. Їх сміливість та внутрішня свобода експериментувати говорить про самодостатність та сформованість молодого покоління митців – випускників Львівської національної академії мистецтв», – розповідають куратори проєкту Анна Єфімова та Юрій Новачинський.

Молодіжна галерея ЛНАМ презентує виставку робіт випускників академії – «Наші. 5 років»

Галерея ЛНАМ – перший у Львові арт-простір, для підтримки та популяризації творчих ініціатив молоді. Сучасно обладнана галерея, заснована як підрозділ Львівської національної академії мистецтв у 2015 р. є своєрідним «інкубатором» авторських та колективних проєктів студентів і випускників академії.

«Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ» – проєкт, що отримав підтримку Українського культурного фонду, присвячений 5-річчю діяльності галереї. Його мета – посилити просвітницьку функцію галереї, розширити кола аудиторій та популяризувати молоде мистецтво львівської школи. Виставка «НАШІ. 5 років» – одна із активностей проєкту, що демонструє творчі досягнення випускників ЛНАМ та є інструментом комунікації з потенційними абітурієнтами та новими аудиторіями.

hristina-vershina-andriy-volosko_galereya-lnam_nashi

Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 35б (подвір’я ЛНАМ)
Години роботи простору: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 17:00 год.
Контакти: gallery@lnam.edu.ua, тел.: (032) 253 35 12.
За детальною інформацією звертатись:
gallery@lnam.edu.ua,

тел.: (032) 253 35 12, 093-876-67-98
Галерея ЛНАМ у  Facebook:
 https://www.facebook.com/galleryLNAM
Галерея ЛНАМ в
 Instagram @gallery_lnam

_______________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі