1400x90-arthuss-2

Обираємо кращу марку Укрпошти у 2017 році

chernozem.info 03.02.2018

Кращу марку України-2017 запрошує визначити Укрпошта.

З 1 лютого до 2 квітня 2018 року Укрпошта проводить конкурс «Краща поштова марка України 2017».

Конкурс, який вже став традиційним, допоможе визначити найкращі зразки філателістичної продукції, які випустила Укрпошта впродовж 2017 року.

Долучитися до участі в конкурсі може будь-хто. Для цього необхідно надіслати заповнені листи-анкети з позначкою «Конкурс «Краща поштова марка України 2017» на поштову адресу відділу продажу маркованої та філателістичної продукції (вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001), або на електронну адресу filateliya@ukrposhta.com. В анкеті учасника потрібно вказати свої пропозиції з приводу того, які три поштові марки (блоки, малі аркуші), введені в обіг у 2017 році, можуть посісти, відповідно, І, ІІ і ІІІ місце. Зображення марок, які беруть участь в конкурсі, з їх номерами можна побачити нижче.

plakat_2017-kopiya

За результатами конкурсу компетентне журі визначить найкращу поштову продукцію відповідно до того, скільки балів наберуть учасники.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі усіх поціновувачів філателії та небайдужих до розвитку українського марковидавництва! Природньо, що CHERNOZEM буде вболівати за марку від Романа Мініна – одного з провідних молодих художників України, про яку писав тут.

Матеріали на схожі теми

Коментарі