Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Олексій Коваль. Червона лінія

03.10.2016

D12 Art Hall запрошує на виставку Олексія Коваля “Червона лінія”. Виставка проходитиме за адресою м.Київ, вул. Десятинна, 12 з 12.10 по 23.10.16.

олексій коваль

У світі існує багато легенд про “червону нитку життя”, що проходить із самого серця та пов’язує долі людей. Таким людям судилося зустрітися та вплинути на долі один одного. Ця нитка може розтягуватися, плутатися, але вона ніколи не рветься.

Концепція “червоної нитки”  породила філософію цілісності, яка стверджує, що наша земна сила виходить за рамки нашого тіла і поєднує нас з енергією Всесвіту. Це – наш життєвий маршрут, що веде нас туди, де ми маємо бути, до тих людей, які виникнуть на нашому шляху.

Митець тонко відчуває ці зв’язки, впускає у себе червоні лінії Всесвіту, щоб створити образи, які виходять з його серця до глядача.

Червона лінія творчого шляху Олексія Коваля проходить через багато країн, перетинаючись з образами людей – прототипами героїв з його робіт.

У своїх творах Олексій Коваль поєднує міфологію, захоплення природою, кристалізовані етнічні символи, які формують цілісний образ України, сильної, красивої, щедрої, яскравої, сповненої гідності та наснаги. Саме цей образ є джерелом віри, радості, натхнення для нас та наших нащадків.

Червоними лініями Олексій Коваль пов’язує нас з Україною.

Коментарі