Онлайн-конференція “МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ АБО СЕРВІС? Що повертає пацієнта 2021 року”

chernozem.info 08.04.2021

Онлайн-конференція “МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ АБО СЕРВІС? Що повертає пацієнта 2021 року”

«МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ АБО СЕРВІС? Що повертає пацієнта 2021 року» – перша всеукраїнська онлайн-конференція з питань сервісу у системі охорони здоров’я відбудеться 15 квітня 2021.

Організатор заходу, компанія IN WHITE, найбільший виробник медичного одягу, законодавець медичної моди в Україні, надає можливість БЕЗОПЛАТНОЇ участі керівникам та лікарям 500 державних медичних закладів, що зареєструються першими на inwhite.org.ua. Це свідомий внесок компанії у трансформацію системи охорони здоров’я країни.

Зміна моделі фінансування закладів охорони здоров’я, яку вже три роки впроваджує Національна служба охорони здоров’я, надала державним медзакладам нові управлінські та фінансові можливості і створила реальні умови для здорової конкуренції між державними та приватними клініками.

Сервіс у медзакладі надзвичайно впливає на рівень довіри пацієнтів і підвищує рівень дотримання ними лікарських приписів, а значить – і ефективність лікування в цілому. Сучасний пацієнт тепер має вибір, куди нести власні або “вести за собою” державні кошти і не хоче отримувати безлику процедуру від байдужого медика. Комунікація лікар/пацієнт або навіть клініка/пацієнт – це вже невід’ємний елемент професійно наданої сучасної медичної послуги. Сервіс – не тільки обличчя бренду вашої клініки, а й дієвий інструмент для підвищення її прибутку.

________________________________________________________ Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках: Памела Пол, Марія Руссо “Як виховати читача”. Основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю. “Заґмайстер і Волш. Краса“. Краса у дизайні та мистецтві. Ребекка Етвуд “Життя в кольорі”. Дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож. Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць. Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно. Денні Грегорі “Малювання на сніданок”. Допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним. Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн. Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій. Дорон Маєр “WORKFLOW”. Практичний посібник до творчого процесу. П’єр Гіє де Монту “Арт-фірма”. Естетичне управління та метафізичний маркетинг.

15 квітня у безпечному та зручному онлайн-форматі ви отримаєте:

 • важливі знання про побудову медичного бізнесу онлайн;
 • інструменти побудови ефективного пацієнтоорієнтованого сервісу;
 • реальний план розвитку клініки, медичного центру або кабінету приватної практики;
 • нові стратегії формування довіри клієнтів та створення правильного іміджу закладу;
 • розуміння сучасних тенденцій у бізнесі в медичній сфері;
 • якісний нетворкінг з колегами з усієї України.

 

Серед спікерів:

 • Ярослав Заблоцький, доктор медичних наук і професор Львівського медичного університету. З 2010 року президент Асоціації імплантологів України та почесний президент Асоціації приватних стоматологів, керівник міжнародної стоматологічної мережі «Клініка Заблоцького» у Львові та Центру Стоматологічної Імплантації у Києві;
 • Галина Усенко, директор мережі клінік Into-Sanа, в яких впроваджуються міжнародні стандарти якості послуг JCI (від найавторитетнішої міжнародної акредитуючої організацією у світі Joint Commission International).
 • Наталія Тулінова, СЕО, провідний консультант у консалтинг-агенції “Здорові комунікації”.
 • Володимир Заїка, власник та бізнес-тренер компанії “ClinicPro Consulting”, експерт і спікер на міжнародних форумах “Менеджмент в охороні здоров’я”. Автор і ведучий навчальних комплексних проектів з підвищення рівня управління, переговорів, особистої ефективності, лідерства, створення команди, якісного обслуговування клієнтів і постановці сервісу. Сертифікований консультант TACIS.
 • Юлія Філь, керівник відділу сервісу та комунікації державної Дитячої поліклініки №6 (м. Одеса).
 • Олена Цисар, партнер 4service Group, експерт, засновник Центру сервіс-менеджменту CSMC.
 • Валентин Яроменко, CEO консалтингової компанії з розробки та впровадження систем продажів – «White Sales». Засновник брокерської компанії з продажу первинної нерухомості Києва та Львова – «Creators.city». Автор філософії білих продажів та процесу конвеєру продажів.
 • Наталія Шелест, Керівник відділу клієнтського сервісу та стандартів якості ADONIS

Генеральні партнери події – ГО “Медичні лідери”, медичний онлайн-хаб DOC.UA, видавництво ArtHuss.

Пацієнтоорієнтованість – це ефективний рушій розвитку сучасного медичного закладу сьогодні!

Давайте разом створимо медицину, людяну до пацієнта і лікаря!

Більше інформації за телефонами:

+38 044 384 02 23

+38 099 132 08 08

+38 097 132 08 08

+38 063 132 08 08

Будемо раді бачити Вас на конференції!

zdor-baner

Відвідуйте конференцію та замовляйте книжкову новинку видавництва ArtHuss «Дизайн-мислення в охороні здоров’я» для послідовників дизайн-мислення в системі охорони здоров’я, проілюстровану реальними проблемами й переконливими історіями з життя.

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Матеріали на схожі теми

Коментарі