1400x90-arthuss-2

Pantone назвав два кольори 2021 року

chernozem.info 16.12.2020

Pantone назвав два кольори 2021 року

Компанія Pantone презентувала два кольори 2021 року: сірий і яскравий жовтий. За версією Pantone, ці кольори символізують силу та надію і доповнюють одне одного.

  • PANTONE 13-0647 Illuminating — жовтий колір, сповнений сонячною енергією, який стане символом настрою у новому році.
  • PANTONE 17-5104 Ultimate Gray — сірий, який буде асоціюватися з опорою та надією 2021 року.

Ці два незалежних кольори підкреслюють те, як різні елементи можуть поєднуватися, щоб підтримувати одне одного у 2021 році. Поєднання сірого і жовтого — це символ практичності та міцності, але водночас зігріваючі та оптимістичні кольори. 

Виконавча директорка Pantone Color Institute Леатріс Ейсман зазначає, що ці кольори передають позитивний настрій, який підтримує силу духу.   

«Така комбінація — практичність і міцність та оптимізм і тепло — дає надію. Нам необхідно відчувати себе натхненними і піднесеними. Це надзвичайно важливо для людського духу», — підкреслила вона.

Довідково:

Pantone — широко розповсюджена система для визначення, ідентифікації та підбору відповідності кольорів. Інститут понад 20 років обирає колір року, який стає орієнтиром для дизайнерів одягу, інтер’єру і меблів, графічних дизайнерів тощо.

Pantone назвав два кольори 2021 року

Нова книжка “Графічний дизайн: Нові основи” видавництва ArtHuss теж у кольорах від Pantone. Авторки книги Еллен Лаптон і Дженніфер Коул Філліпс пояснюють ключові концепції візуальної мови, необхідні для будь-якої дизайнерської роботи, від розробки лого чи фірмового бланку — і до складного вебсайту. За допомогою візуальних прикладів із паралельними коментарями вони представляють формальні базові елементи двовимірного дизайну, такі як точка, лінія, площина, масштаб, ієрархія, шари й прозорість.

Джерело

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

  • Памела Пол, Марія Руссо Як виховати читача (основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю)
  • «Заґмайстер і Волш. Краса» (краса у дизайні та мистецтві)
  • Ребекка Етвуд Життя в кольорі (дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож)
  • Ґрейс Бонні Жіноча компанія (поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць)
  • Дон Норман Емоційний дизайн (що важливіше в дизайні: функціональність чи краса, та чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас)
  • Джоана Ґейнс Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити (як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно)
  • Денні Грегорі Малювання на сніданок (допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним)
  • Віктор Папанек Дизайн для реального світу (дизайн для виживання та виживання через дизайн)
  • Скотт Белскі Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху (книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій)
  • Дорон Маєр WORKFLOW (практичний посібник до творчого процесу)
  • П’єр Гіє де Монту Арт-фірма (естетичне управління та метафізичний маркетинг)
Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі