1400x90-arthuss-2

Український абстракціоніст Петро Лебединець проведе відкриту авторську екскурсію

chernozem.info 26.02.2019

Український абстракціоніст Петро Лебединець проведе відкриту авторську екскурсію

2 березня в арт-просторі ЦУМ (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) о 13:00 відбудеться авторська екскурсія всесвітньо відомого українського художника Петра Лебединця “Ілюзія”.

Автор особисто розповість про концепцію створення п’ятнадцяти масштабних полотен, над якими він працював в 2012-2019 рр. Вхід на ексклюзивну подію для всіх охочих – вільний.

У ході екскурсії іменитий художник розкаже публіці про власну теорію кольору, яка стала основою побудови віртуальної ілюзії та допомогла авторові досягти художньої гармонії. А також поділиться з глядачами планами про майбутні проекти.

Організатор заходу – Sky Art Foundation.

Український абстракціоніст Петро Лебединець проведе відкриту авторську екскурсію

“Екскурсія з автором такого масштабу – велика рідкість у світовій практиці. Думаю, українські шанувальники абстракціонізму скористуються унікальним шансом поспілкуватися з живим класиком та трендсеттером популярного напряму мистецтва. Фонд завжди намагається не просто показати роботи авторів, а й додати освітній елемент у проекти – влаштувати Artist Talk, організувати авторську екскурсію. У майбутньому ми маємо намір відкривати нові формати спілкування художників та української публіки”, – зазначає Юлія Островська, директор Sky Art Foundation.

Український абстракціоніст Петро Лебединець проведе відкриту авторську екскурсію
Петро Лебединець

Про автора:

Петро Лебединець народився у 1956 році. У 1984 році закінчив Київський державний художній інститут. З 1990 року  член Національної спілки художників України. Роботи автора є частиною колекцій світових музеїв і галерей, включаючи Національний художній музей України (Київ, Україна), Віденський музей історії мистецтв (Відень, Австрія), Київський музей російського мистецтва (Київ, Україна), Український музей (Нью-Йорк, США) , Запорізький художній музей (Запоріжжя, Україна), Російсько-Американський Фонд (Нью-Йорк, США), Постійне представництво України при ООН (Нью-Йорк, США), Мерію Брукліна (Нью-Йорк, США), Міністерство культури України (Київ , Україна), галерею «Inter Art Gallery Reich» (Кельн, Німеччина), галерею «Anixis» (Баден, Швейцарія), галерею «Martinez» (Канни, Франція) та десятки інших музеїв і галерей.

На рахунку Петра Лебединця більше 50-ти персональних проектів, а також участь у понад 100 групових виставках.

_________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі