Phillips New Now: українські митці представлять свої роботи в Лондоні

chernozem.info 10.04.2018

11 квітня в Лондоні відбудуться торги «New Now» аукціонного дому Phillips. Загалом на аукціоні репрезентовано 236 лотів.

На аукціоні будуть представлені: Герхард Ріхтер, Яой Кусама, Роберт Лонго, Мартін Кіппенбергер, Карстен Хеллер, Олафур Еліассон, Сантьяго Сьєрра, Ентоні Гормлі та інші.

Естімейти в межах «New Now» варіюються від п’ятисот до п’ятисот тисяч фунтів стерлінгів. Рекордна стартова ціна – £ 300 000 за скульптуру «State III» Ентоні Гормлі з серії «The Proppers», що зроблена зі сталевих блоків. Зараз твір перебуває у приватній колекції, попередньо був виставлений на аукціоні Christie`s у 2016 році та експонувався у галереї White Cube у Сан-Паулу (Бразилія). Найдорожча робота Гормлі була продана на аукціоні Christie’s у минулому році більш ніж за 6,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

Antony Gormley "State III"
Antony Gormley “State III”

«Ентоні Гормлі – один з найвідоміших британських митців сучасності, на даному етапі досяг предкласичного визнання публіки. Для своїх скульптур та інсталяцій Гормлі обрав найбільш впізнаваний образ – людину, її взаємодію з простором», – коментує арт-дилер Ігор Абрамович.

Згідно рейтингу, зафіксованого порталом artnet, Яой Кусама була визнана у 2017 році найдорожчою художницею світу серед наших сучасників. Її роботу «White No. 28» було продано на аукціоні Christie`s більш ніж за сім мільйонів доларів. На торгах Phillips можна придбати дві роботи Кусами за ціною £ 15 000 – 20 000.

Yayoi Kusama "Rain on Red Poppies"
Yayoi Kusama “Rain on Red Poppies”

За свідченням журналу Manager Magazin, видатний німецький живописець Герхард Ріхтер, твори якого – серед колекцій найбільших музеїв світу, в 2017 році увійшов до рейтингу 1 000 найбагатших людей Німеччини. Його статки оцінюються в понад 700 млн євро. На лондонському аукціоні можна  придбати лот Ріхтера «Flow (P16)» за  £ 6 000 – 8 000.

Єгор Зігура представить на торгах скульптуру «Колос, що тримає світ» (бронза, 100.2 x 34.2 x 27.8 см) з циклу «Післясьогодні» з естімейтом £ 3 000 – 5 000.

Єгор Зігура "Колос, що тримає світ"
Єгор Зігура “Колос, що тримає світ”

Барельєфний портрет із серії «Вдивляючись із» (каміння, 31.8 x 32 x 8 см) Дмитра Грека Phillips оцінили в £ 1 000 – 2 000.

Дмитро Грек "Вдивляючись із"
Дмитро Грек “Вдивляючись із”

Роботи Єгора Зігури та Дмитра Грека вже неодноразово продавались на закордонних аукціонах, що свідчить про зростаючий успіх сучасного українського мистецтва на міжнародній арені.

За матеріалами Abramovych.Art

____________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі