Книга «Byzantine and Rus’ Seals» – унікальний аргумент на користь стародавньої України.

Евгений 30.04.2015

Книга «Byzantine and Rus’ Seals» (Візантійські та давньоруські печатки / ред. Г. Iвакiн, Н. Храпунов, В. Зайбт. Київ, 2015). Патрон проекту: О. Є. Шереметьєв. Інформаційний партнер – Портал креативної економіки CHERNOZEM.

До уваги читача надано цю нову збірку – плід творчої співпраці провідних дослідників у галузі візантійської та давньоруської сфрагістики з декількох європейських країн.

У вересні 2013 р. в Києві вдалося провести представницьку наукову конференцію, в якій взяли участь фахівці з Австрії та Болгарії, Росії та Туреччини, України, Франції та Швеції. Їх доповіді стали основою книжки, яку ви тримаєте в руках. Вперше в історії сучасної України наша країна приймала представницький форум з вивчення печаток візантійського кола, в якому прийняли участь визнані лідери світового візантинознавства, перед усім Вернер Зайбт, Жан-Клод Шене та Iван Йорданов. Вперше з’явилося видання міжнародного рівня, яке цілком підготовлено, змакетовано та видано в України.

Коллекціонер і меценат О. Є. Шереметьєв взяв на себе всі фінансові та організаційні витрати, пов’язані з організації конференції та публікації цього тому.
Видання виходить англійською мовою і буде широко розповсюджене в спеціалізованих бібліотеках провідних світових наукових центрів. Книжка розрахована на істориків, археологів, сфрагістів та всіх зацікавлених.