Invogue#Art відкриває прийом заявок на конкурс кураторських ідей Go, curator!

chernozem.info 01.11.2019

конкурс кураторських ідей Go, curator!

1 листопада галерея Invogue#Art відкриває прийом заявок на конкурс кураторських ідей Go, curator!

Сфера кураторства в Україні інтенсивно розвивається та інституційно оформлюється. З’являються спеціалізовані освітні інститути і ініціативи. Однак проблема практичного застосування набутих знань досі залишається актуальною.

Конкурс Go, curator! надасть можливість новому поколінню українських кураторів(-ок), зробити вагомий крок у своїй кар’єрі: реалізувати власний культурний проект і отримати менторство визнаних спеціалістів(-ок). Будь-хто з ідеєю виставки у галерейному просторі може стати учасником(-цею) конкурсу та позмагатися за втілення свого творчого задуму у життя. Найкраща за рішенням членів професійного журі ідея буде реалізована у стінах галереї Invogue#Art

«Конкурс допоможе нам побачити зріз молодих фахівців, які сьогодні працюють в Україні. І в подальшому співпрацювати не тільки з переможцем, але з усіма, хто увійде в шорт-лист. Go, curator! спрямований на те, щоб підтримати сферу кураторства, що розвивається, і дати шанс реалізувати проект тому, хто цього заслуговує» –– говорить засновниця галереї Invogue#Art Тетяна Бурда.

До журі увійшли: арт-менеджерка, кураторка, засновниця приватної інституції Scherbenko Art Center Марина Щербенко; мистецтвознавиця, кураторка, заступниця генерального директора з виставкової і музейної роботи «Мистецького Арсеналу» Юлія Ваганова; незалежний сучасний художник Роман Мінін. 

Конкурс триватиме з 1 до 24 листопада 2019 року. 

Переможця(-ницю) буде оголошено після 5 грудня 2019 року.

Сайт конкурсу за посиланням.

Форма для реєстрації учасників за посиланням.

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі