Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Projector Foundation запустила перші навчальні групи для жінок за підтримки програми She’s Next Empowered by Visa

chernozem.info 01.05.2022

Projector Foundation запустила перші навчальні групи для жінок за підтримки програми She’s Next Empowered by Visa

56 дівчат навчатимуться на програмах Motion design, Mobile Apps Design та IT Project Management.

Projector Foundation запустила перші навчальні групи для жінок за підтримки програми She's Next Empowered by Visa

Нагадаємо: у квітні Projector Institute заснував Projector Creative & Tech Foundation, щоб протягом 2022 року безоплатно навчити 5000 вимушено переселених українок за кордоном чи всередині країни.

Після анонсу команда Projector отримала понад 50 000 реєстрацій від жінок з абсолютно різними історіями та мотиваціями. І ось нарешті фундація анонсує перший навчальний потік за підтримки програми She’s Next Empowered by Visa:

– Motion design – 16 студенток. Старт 9 травня.
– 
Mobile Apps Design – 20 студенток. Старт 16 травня.
– 
IT Project Management – 20 студенток.  Старт 17 травня.

Цією програмою компанія прагне заохотити та допомогти жінкам та дівчатам дивитися в бік перспективних технологічних та креативних професій. Працювати, бути незалежними, інтегруватися у європейське creative & tech середовище.

Projector Foundation запустила перші навчальні групи для жінок за підтримки програми She's Next Empowered by Visa

«Після запуску фундації ми отримали відчутну підтримку від IT ринку та креативного кластеру, приватних осіб, лідерів/лідерок думок та компаній. Visa дала можливість вчитися 56 жінкам – і це прекрасний кейс підтримки відповідального бізнесу та корпоративної позиції під час війни» – Олександр Трегуб, CEO та співзасновник Projector Institute.

«Освітня програма Projector, яку Visa підтримує в межах глобальної ініціативи She’s Next Empowered by Visa, допоможе жінкам отримати необхідні знання та навички для старту нової кар’єри або трансформації і подальшого розвитку власного бізнесу. Така допомога надзвичайно важлива для адаптації до нових реалій та подальшого сталого розвитку бізнесів. У партнерстві с Projector та Міністерством цифрової трансформації України ми прагнемо надати освітні можливості та підтримку якомога більшій кількості жінок, які змушені шукати нових шляхів кар’єрної реалізації. Віримо, що ця ініціатива допоможе кожній учасниці знайти джерело внутрішньої сили та натхненням на нові проєкти», – Світлана Чирва, регіональна менеджерка Visa в Україні, Білорусі та Молдові.

Projector Foundation запустила перші навчальні групи для жінок за підтримки програми She's Next Empowered by Visa

Фундація продовжує фандрейзінгову кампанію та запрошує міжнародних донорів, компанії, та всі приватні особи, які бажають зробити свій внесок у підтримку українських жінок.

Донат можна зробити за посиланням:  https://prjctrfoundation.com

She’s Next Empowered by Visa

Глобальна ініціатива з підтримки жінок-підприємниць, які управляють, фінансують та розвивають власний бізнес. Visa підтримує низку програм по всьому світу, зосереджених на малому бізнесі, а також жінках-власницях бізнесу.

Під проводом цієї ініціативи Visa прагне не лише дати жінкам базові знання для старту своєї справи, а й надихнути на підкорення нових вершин, зміцнити впевненість у власних силах та розвивати лідерські якості, які можуть бути корисними в будь-якій галузі.

Projector Creative & Tech Foundation

Благодійна освітня фундація, створена Projector Creative & Tech Institute у березні 2022 на підтримку українських жінок, які втратили домівку під час війни. Фондація надає безкоштовні стипендії на вивчення однієї з десяти creative & tech спеціалізацій.  

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та стиль життя — у книжках:

Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі