1400x90-arthuss-2

Shuba Design Conference: дизайн, антропологія та digital-art

chernozem.info 23.05.2017

27 травня в Дніпрі проведуть Shuba Design Conference, цього разу – у залізобетонній філармонії 1913 року.

Shuba Design Conference – це дизайн-конференція, розрахована на широке коло осіб, в тому числі графічних дизайнерів, архітекторів, митців та співробітників IT-компаній, які не працюють безпосередньо над розробкою дизайнів.

17436343_1688945501398478_6665811056251693721_o

Із 2016 року захід проводиться у Дніпрі та має на меті познайомити місцеву спільноту з сучасними візуальними практиками та стати платформою для обміну ідеями між працівниками різних галузей.

Чергова конференція, гасло якої звучить як Beyond The Borders, відбудеться у Дніпрі 27 травня 2017 року у найбільшому приміщенні Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана та передбачає 5 доповідей та 2 спеціальні проекти.

Доповідачі та теми Shuba

  • Beyond The Borders – не тільки гасло цьогорічної конференції, а і її першочергова місія, що полягає у розширенні меж розуміння дизайну серед учасників. Відтак, кожен зі спікерів запропонує поглянути на дизайн під неочікуваним кутом:
  • Антрополог і дослідник Польської академії наук Матеуш Халава виступить з доповіддю «Проектуючи соціальне», яка присвячена зв’язкам антропології, соціології та дизайну.
  • Графічний дизайнер Васьєн Катро прибуде з Албанії, щоб поділитися досвідом роботи над гучним проектом-випробуванням у доповіді «Baugasm як виклик».
  • Дизайнерка та дослідниця Альона Соломадіна, відома за проектами для «Мистецького Арcеналу», PAC та роботою над національною айдентикою на Франкфуртському книжковому ярмарку та Міжнародному фестивалі кіно Berlinale, розповість про графічні традиції України та школи дизайну минулого століття.
  • Макс Побережський, Любов Малікова та Георгій Потопальский представляють одразу три проекти, створені на межі дизайну та аудіовізуального мистецтва – Dis/order, Tenpoint, Blck Box – у доповіді «(Не)Дизайн».

Окрім доповідей конференція включатиме pop-up виставку робіт фіналістів конкурсу постерів Border Studies, прийом робіт на який здійснюється до 14 травня, та заключну вечірку із презентацією мистецького проекту. Деталі про конкурс постерів дізнайтесь на сторінці конференції у facebook.

 

Чому філармонія, і скільки коштує участь

Велику та Білу зали Дніпропетровської філармонії імені Леоніда Когана обрана серед багатьох локацій через докладну відповідність завданню конференції та потребам її учасників. Простора будівля знаходиться у пішохідній відстані від набережної Дніпра, центральної площі міста і локації заключної вечірки, та є пам’яткою катеринославського конструктивізму, збудованою у 1913 році.

Сьогодні квитки доступні за ціною 1 400 грн при купівлі до 21 травня, а із 22 по 27 травня – за ціною 1 800 грн, також діє знижка для студентським – 30%. Долучитися до заходу можна і у якості волонтера – для цього слід заповнити анкету.


Про організатора. Незмінним організатором Shuba Design Conference є Yalantis, українська компанія з розробки веб та мобільних додатків. З питань партнерства чи участі в конференції просимо звертатися за адресою shubadesignconference@gmail.com

Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі