У квітні 2020 року кар’єрний портал і платформа професійного розвитку Happy Monday провів анонімне опитування українських фахівців зі сфери дизайну, щоб сформувати рейтинг зарплат у цій сфері. Результати дослідження вже відомі.
Основні результати аналізу зарплат дизайнерів:
- серед українських дизайнерів переважають жінки;
- найвища зарплата у сфері — у продуктових дизайнерів, а найнижча — у графічних дизайнерів;
- більшість продуктових дизайнерів працюють в in-house команді на одну компанію, фриланс найбільш популярний серед ілюстраторів, а от роботі із зовнішніми клієнтами віддають перевагу UX/UI дизайнери;
- знання англійської допоможе заробляти на 14000 грн більше.
Завантажити повну версію дослідження можна посиланням
Завдяки рейтингу зарплат роботодавці та рекрутери краще орієнтуватимуться, яку зарплату пропонувати кандидатам та теперішнім працівникам, спеціалісти зрозуміють, яку зарплату просити на співбесіді чи при підвищенні, а молоді спеціалісти та світчери зможуть оцінити свої фінансові перспективи у новій професії.
Інформаційними партнерами дослідження виступили школа і коворкінг Projector, медіапроєкт для дизайнерів «Продизайн», медіа про маркетинг MMR, School of visual communication, видавництво ArtHuss, агенція культурного менеджменту PORT, інформаційний портал візуальної культури Chernozem.info.
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:
- Бріджит Квінн Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію (історії життя і успіху 15 мисткинь)
- Дон Норман Емоційний дизайн (що важливіше в дизайні: функціональність чи краса, та чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас)
- Джоана Ґейнс Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити (як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно)
- Дон Норман Опанувати складність (життя складне, а Дон Норман знає, як «Опанувати складність»: прийняти її, зрозуміти нові технології і спростити їх. Дотепні приклади з життя, практичний аналіз робіт своїх колег-дизайнерів, легка мова і потужний пласт знань)
- Віктор Папанек Дизайн для реального світу (дизайн для виживання та виживання через дизайн)
- Скотт Белскі Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху (книжка про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій)
Коментарі