Відкрито подання заявок на премію за дизайн 2020-2021 рр. — A’ Design Award. Це найбільше у світі, найпрестижніше та найвпливовіше дизайнерське визнання за найвище досягнення в галузі дизайну.
Логотип премії символізує виняткову досконалість дизайну у продуктах, проєктах та послугах.
На щорічний конкурс свої заявки можуть подавати представники із понад 100 категорій — архітектура, промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн упаковки, дизайн одягу, веб-дизайн, дизайн реклами тощо.
Конкурс має на меті створити загальну оцінку та обізнаність щодо якісного дизайну, просуваючи найкращі дизайнерські роботи з усіх дизайнерських дисциплін та країн світу.
Кінцевий термін подання заявок — 28 лютого 2021 року.
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:
- Памела Пол, Марія Руссо “Як виховати читача”. Основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю.
- “Заґмайстер і Волш. Краса“. Краса у дизайні та мистецтві.
- Ребекка Етвуд “Життя в кольорі”. Дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож.
- Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.
- Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно.
- Денні Грегорі “Малювання на сніданок”. Допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним.
- Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн.
- Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій.
- Дорон Маєр “WORKFLOW”. Практичний посібник до творчого процесу.
- П’єр Гіє де Монту “Арт-фірма”. Естетичне управління та метафізичний маркетинг.
Коментарі