Лекція Бориса Філоненка «У пошуках вільного простору: три випадки з історії коміксу»

Евгений 21.04.2015

24 квітня о 16:00 арт-критик Борис Філоненко проведе лекцію «У пошуках вільного простору: три випадки з історії коміксу».

Історія коміксу бачила багато: царські укази Російської імперії про переслідування вільного друку, американський Авторитетний Код, що забороняв обговорювати в журналах ті чи інші теми, та навіть масові підпали коміксової продукції. Проте та сама історія цілком пронизана прагненням до свободи та відкритої думки. Лекція буде присвячена трьом постатям – Роберту Крамбу, Арту Шпігельману та Крісу Веру, реформаторам коміксу, які мали власні погляди на питання долі медіуму, по-різному розуміли рецепт «дорослішання» коміксу та, оминаючи обмеження, давали значний поштовх до його розвитку.

Борис Філоненко – арт-критик, аспірант філософського факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Є співзасновником Центру європейської культури Dante (Харків) та освітнього проекту Пті-університет Йона (Харків). У листопаді-грудні 2014 року в форматі пті-університету Йона прочитав курс «Комікс: найкоротший вступ».

Вхід на всі заходи: згідно умов відвідування Книжкового Арсеналу.

ЛекториФілоненко Борис (арт-критик)

Організатори

1c6a69e-logo-niice.jpgNiice

bda862a-02Інді видавництво Niice – це незалежна некомерційна платформа для молодих авторів із різних сфер. Місія видавництва в заохоченні до культури, мистецтва й дизайну за допомогою численних творчих зустрічей, воркшопів і лекцій, дискусій і проектів. Так само Niice привозить в Україну унікаль…

Источник: Platfor.ma