Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

В ArtCraft стартує новий набір курсу «Книжкова ілюстрація»

chernozem.info 08.02.2021

11 лютого в ArtCraft стартує новий набір курсу «Книжкова ілюстрація»

Не так давно Марія Шендель поповнила клуб дитячих авторів. Свою казку «Як Берт і Я друзів мирили» дівчина придумала і втілила в життя на курсі «Книжкова ілюстрація» у школі ArtCraft. Її історія справді унікальна. Жодного слова — лише візуальна мова. Маша каже, що реалізувати такий формат виявилося не так вже й просто.

«За кілька місяців до курсу у мене з’явилися перші ідеї щодо книги. Чіткого сюжету не було, але я уявляла атмосферу, окремі деталі. Вже під час навчання цих ідей стало ще більше, і врешті я обрала три з них.

Найбільш продуманою була історія «Як Берт і Я друзів мирили» — вона і пішла в роботу. Спочатку я написала текст, але вирішила його прибрати і розповісти все без слів. Це стало чи не найскладнішим, бо у сюжеті з’являлися «дірки». Крім того, доводилося багато працювати з дитячими та літніми персонажами, відшліфовувати їхні емоції.

Та все це було не дарма і дало свої плоди. На курсі я усвідомила, що навіть проста на перший погляд ідея починає грати по-новому, тільки-но перероджується у кингу».

Надихайтеся візуальною історією Марії і спробуйте зрозуміти сюжет без слів. А якщо раптом захочете створити власну ілюстровану книгу — у нас чудова новина. 11 лютого в ArtCraft стартує новий набір курсу «Книжкова ілюстрація». Кілька місць ще лишилося, але це ненадовго. Тому радимо поквапитися. 

Записатися на безкоштовний урок можна за посиланням.

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Матеріали на схожі теми

Коментарі