New Now Gallery представить українське мистецтво на Tokyo International Art Fair

chernozem.info 17.05.2018

З 25 по 26 травня 2018 року у Токіо, Японія, відбудеться арт-ярмарка Tokyo International Art Fair.

Одна з найяскравіших арт-подій уже вчетверте об’єднає арт-дилерів, колекціонерів, представників галерей та митців.

Понад 100 молодих та вже відомих авторів з 30 країн світу (Великобританія, США, Мексика, Канада та інші) представлять на ярмарці скульптуру, живопис, фотографію, ілюстрацію та диджітал-арт.

screenshot_2

«У нас є нові таланти, автори, які демонстрували свої роботи минулого року, і, звичайно, є такі ключові імена, як Деміен Хьорст, Трейсі Емін й Такаші Муракамі», – коментує подію організатор Tokyo International Art Fair Джоель Діннейдж.

TASCHEN (Японія) експонуватиме пам’ятник всесвітньої спадщини  –  найцінніші збережені фрески зі спадщини тибетського буддизму. Дивовижні шедеври можна буде оцінити в реальному розмірі вперше.

New Now Gallery, – платформа, що презентує сучасне українське мистецтво, – опікується на ярмарці чотирма авторами.

Єгор Зігура представить диптих «Пробудження» з циклу «Післясьогодні», що складається з чоловічого та жіночого образів. Вони передають момент пробудження «свободи духу» в людині сучасної доби, коли нинішня цивілізація споживання, за авторським баченням, увійшла у кризову стадію свого розвитку.

dsc_3358

Проект «Глина Адам», присвячений розкриттю зв’язку між біблійною історією створення людини і творчим актом митця, — один із ключових у доробку Дмитра Грека. Як пояснює автор, «Адам, за переказом – створений з глини, в момент творення перевтілюється з матеріалу у щось вище. Це близько до акту створення скульптури».

66_600

Серія робіт «Чайка» Олега Тістола відображають сучасну дійсність, стилізовану під 60-ті. «Це картини про війну та окупацію, вони містять у собі внутрішній конфлікт, де райські пальми символізують трагічне сьогодення, незважаючи на їх зовнішню гармонію та красу», – коментує митець.

66_60rr

Роман Мінін готує віртуальну виставку нових робіт «Нагорода за мовчання» та «Природознавство». Шолом віртуальної реальності допоможе відвідувачам арт-ярмарки зануритись у міфологічний світ шахтарської промисловості.

dsc_6586

Дати та час відвідування:

П’ятниця, 25 травня: 18.00 – 21.00

Приватний перегляд

Субота, 26 травня: 11.00 – 19.00

Загальний перегляд

Місце проведення: BELLESALLE ROPPONGI. Japan, 〒106-0032 Tokyo, Minato, Roppongi, 7 Chome−18−18, 住友不動産六本木通ビル

_________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі