Кyiv Art Week: галерея Триптих АРТ представить роботи Анатолія Криволапа

chernozem.info 14.05.2018

З 23 травня у комплексі «Торонто-Київ» (вул. Велика Васильківська, 100) в рамках Кyiv Art Week працюватиме ART FAIR – один з найбільших арт-ярмарків в Україні. Chernozem.info продовжує з’ясовувати кого з митців представлять на цій платформі провідні українські та зарубіжні галереї.

Анатолій Криволап_Весняна земля, 2009, полотно, олія, 140х200
Анатолій Криволап_Весняна земля, 2009, полотно, олія, 140х200

Галерея «Триптих АРТ» покаже роботи майстра нефігуративного живопису Анатолія Криволапа, оскільки, за словами директора галереї Тетяни Савченко,  «ми вельми плідно співпрацюємо з Анатолієм Криволапом з початку 2000-х років. Я захоплююся ним і як особистістю, і як художником. Світ для нього – це привід для живопису, мета життя – живопис, а саме життя – це час для живопису, і більше ні для чого. Кольорові сполучення – це його нервові клітини… він відчуває та реагує фарбами. Його постійна Муза і пристрасть, за його ж словами, – це Природа. Щодо особистості Анатолія Криволапа, то мене захоплює його професійна амбіційність та загострена відповідальність перед самим собою».

Анатолій Криволап_Вечірня тиша, 2016, полотно, олія, 170х250
Анатолій Криволап_Вечірня тиша, 2016, полотно, олія, 170х250

На питання, чому «Триптих АРТ» підтримує своєю присутністю ART FAIR, директор інституції зазначила, що серйозні галереї повинні брати участь у значних міжнародних культурологічних подіях, щоби гідно презентувати українську культуру.

_________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі