Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

У Києва з’явився власний принт

chernozem.info 26.02.2018

Кияни створили принт для свого міста і втілили його у серії світшотів та футболок. Філософія цих речей проста: Київ – це ти, ти – це Київ.

2_kyiv_collage

Створено й тематичну серію колажів з відомими українцями. Це Іван Франко, який познайомився зі своєю дружиною в Києві. Це Серж Лифар, який говорив, що «немає нічого найдорожчого, ніж Київ». Автори принта закликають всіх поділитись почуттями до свого міста та розказати про те, за що вони люблять його.

Київ романтичний. Саме у місті каштанів Іван Франко познайомився зі своєю дружиною Ольгою Хоружинською.

Іван Франко
Іван Франко

У Києві народився Олександр Вертинський – відомий артист, кіноактор, композитор, поет та співак, кумир естради першої половини XX століття. Своє дитинство він провів у будинку №43 на вулиці Володимирській. Найбільш зворушливе зізнання Вертинського у коханні до рідного міста, написане наприкінці його життя, починається зі слів: «Киев – родина нежная»…

7_vertinskyi
Олександр Вертинський

Казимир Малевич про Київ:

«Неповторним залишався у моїй  пам’яті Київ. Будинки, вимурувані з кольорової цегли, гориста місцевість, Дніпро, далекі обрії, пароплави. Усе його життя впливало на мене дедалі більше…».

Казимир Малевич
Казимир Малевич

Серж Лифар – балетмейстер та хореограф, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Народився він у Києві на вул. Тарасівській, неподалік від старого ботанічного саду. У своїх мемуарах він писав –  «Немає нічого найдорожчого, ніж Київ».

Серж Лифар
Серж Лифар

У Києві на вулиці Великій Васильківській у будинку №121 жила Марія Заньковецька – провідна зірка українського театру кінця ХІХ і початку ХХ століть. В сучасній українській традиції входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. В 1907 році разом із Миколою Садовським заснували у Києві перший український стаціонарний театр.

Марія Заньковецька
Марія Заньковецька

У нарисі «Київ-Місто» Михайло Булгаков називає Київ «містом прекрасним і щасливим»:

«Ех, Київ! — місто, краса! От так Лавра палає на горах, а Дніпро, Дніпро! Невимовне повітря! Невимовне світло!».

Михайло Булгаков
Михайло Булгаков

Світшоти та футболки доступні в чорному та білому кольорах. Їх на 80% виготовлено з бавовни, 20% – поліестер. Розмірна лінійка – від XS до XXL.

10_kyiv

Вартість світшотів та футболок – 600 грн та 350 грн відповідно.

Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі