У Києві відбудеться масштабна виставка робіт Дюрера, Пікассо, Шагала, Матісса, Модільяні, Уорхола та інших світових художників

chernozem.info 19.02.2018

З 23 по 28 лютого в аукціонному домі «Золотое Сечение» (Київ, вул. Л. Первомайського, 4) відбудеться масштабна передаукціонна виставка Editions – тиражне мистецтво світових геніїв – Альбрехта Дюрера, Рембрандта, Пабло Пікассо, Марка Шагала, Сальвадора Далі, Амедео Модільяні, Фернана Леже, Анрі Матісса, Жоана Міро, Віктора Вазарелі, Василя Кандинського, Олександри Екстер, Енді Воргола, Кіта Харінга, Жан-Мішеля Баскії та багатьох інших авторів.

Вхід на виставку для всіх бажаючих – вільний.

Жоан Міро, «Sobreteixims et Sacs 2», 1973
Жоан Міро, «Sobreteixims et Sacs 2», 1973

По завершенні виставки – 1 березня о 19:00 відбудеться фінальний живий аукціон, де організатори виставлять на торги усі роботи представленої експозиції.

Анрі Матісс, «Тисяча і одна ніч», 1950
Анрі Матісс, «Тисяча і одна ніч», 1950

Виставка тиражного мистецтва Editions вже другий рік поспіль проводиться найбільшим українським аукціонним домом «Золотое Сечение» та має величезний успіхом у публіки.

Пабло Пікассо, «Лисий, бородатий і веселий», 1957
Пабло Пікассо, «Лисий, бородатий і веселий», 1957

Серед 44 виставлених робіт – літографії, офорти, гравюри, ліногравюри відомих зарубіжних та українських авторів, які працюють з тиражними техніками. Більшість робіт мають оригінальні авторські підписи та були випущені лімітованими тиражами.

Енді Воргол, «Campbell’s Tomato Soup Project», 1973
Енді Воргол, «Campbell’s Tomato Soup Project», 1973

В українському блоці представлені роботи Григорія Гавриленка, Ернеста Коткова, Михайла Шемякіна, Віктора Кузьменка, а також деяких відомих сучасників – Тіберія Сільваші, Володимира Буднікова, Олександра Сухоліта, Валерії Трубіної і Назара Білика.

Василь Кандинський, «Зелений і червоний», 1969
Василь Кандинський, «Зелений і червоний», 1969

«Дану колекцію ми збирали по всій Європі – з приватних колекцій та галерей. Роботи для аукціону привезли з Голландії, Бельгії, Англії, Італії та США. Ми вели тривалі переговори з приватними колекціонерами, що у підсумку дозволило нам виставити рідкісні колекційні естампи і встановити на них кращі стартові ціни, – відзначає співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко. – Нам вдалося зібрати дуже багато знакових імен в тиражному мистецтві. Вартість деяких тиражних робіт світових класиків на даному аукціоні стартує від $500, відомих українців – від $100. Наша мета – привернути увагу нових людей та «зелених» колекціонерів до популярного в Європі, недорогого, але цікавого виду колекціонування. Дати їм можливість поторгуватися та відчути смак аукціону на власному досвіді, заснувати домашню колекцію творів мистецтва, які ляжуть в основу сімейних цінностей».

Тіберій Сільваші, «Без назви – 2», 1999
Тіберій Сільваші, «Без назви – 2», 1999

До 28 лютого в ході передаукціонній показу всі охочі можуть взяти участь в «тихому» аукціоні і зробити ставку на вподобаний лот прямо в залі експозиції або на сайті www.gs-art.com.

Графік роботи: з 23 по 28 лютого 2018 року з 11:00 до 19:00, вхід в зал до 18:30 (без вихідних).

____________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі