Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

У Львові представлять брендинг мистецької галереї ЛНАМ

chernozem.info 02.07.2020

У Львові представлять брендинг мистецької галереї ЛНАМ

У четвер, 2 липня, галерея Львівської національної академії мистецтв презентує розроблений брендинг. Презентація відбудеться в онлайн-режимі на офіційній сторінці Галереї ЛНАМ у facebook. Початок о 16:00. Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.

В рамках презентації брендингу куратори простору – Анна Єфімова та Юрій Новачинський розкажуть про галерею як «відправну точку» для молодих митців, про результати діяльності та плани на майбутнє.

«У 2020 році галерея відзначає 5 років діяльності. За цей період тут реалізовано більше сотні різноманітних проєктів: збірні виставки, персональні проєкти студентів й випускників, колективні молодіжні та концептуальні проєкти, а також міжвузівські всеукраїнського й міжнародного рівня», – розповів куратор проєкту Юрій Новачинський.

Розробники брендингу – молоді дизайнери Катерина Дідик, Ірина Прокопчук, Сергій Мамонтов представлять концепцію брендингу галереї та філософію роботи зі створеним стилем.

«Загальновідома цитата Енді Ворхола «У майбутньому кожен зможе отримати свої 15 хвилин слави» гарно показує зміст брендингу галереї, детальніше розкажуть наші дизайнери. Галерея дає молоді поштовх. Але від того як митець використає цей обмежений відрізок часу залежить результат імпульсу: чи ці промені слави згодом розійдуться чи це будуть хвилі по воді які зникнуть, якщо ти не викладешся на всі 100», – додав Юрій Новачинський.

_______________________________________________________ Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах: Філіп Гук Галерея пройдисвітів (історія мистецтва й арт-дилерів) Діана Клочко 65 українських шедеврів. Визнані й неявні (65 шедеврів українського мистецтва) Роберт Шор Благай, кради і позичай (митці проти оригінальності) Майкл Берд 100 ідей, що змінили мистецтво (поворотні моменти історії мистецтва: від малюнків у печерах до стріт-арту), Сара Торнтон 33 митці у трьох актах (Ай Вейвей, Джефф Кунс, Марина Абрамович, Демієн Гьорст та ін.), Вілл Гомперц Що це взагалі таке? (150 років сучасного мистецтва в одній пігулці), Грейсон Перрі Не бійтесь галерей (як сприймати та оцінювати мистецтво), арт-видання 25 років присутності. Сучасні українські художники (80 портретів сучасних українських художників), Бріджит Квінн Неймовірні: 15 жінок, які творили мистецтво й історію (15 геніальних жінок-художників) Григорі Козлов Замах на мистецтво: арт-детектив (розкриття таємниць мистецтва) Марина Абрамович Пройти крізь стіни (автобіографія зірки сучасного перформансу) Дон Томпсон Помаранчевий надувний пес (буми, потрясіння та жадоба на сучасному арт-ринку) Галина Скляренко Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша (есе про художників)

Галерея Львівської національної академії мистецтв – простір, де молоде покоління митців може отримати перший виставковий досвід та представити власні роботи на огляд широкому загалу. Нагадаємо, галерея ЛНАМ – підрозділ Львівської національної академії мистецтв, яка заснована у 2015 році як своєрідний «інкубатор» для авторських проєктів студентів та випускників Академії.

У зв’язку із карантинними обмеженнями презентація відбудеться в форматі онлайн на офіційній сторінці https://www.facebook.com/galleryLNAM/

_______________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі