1400x90-arthuss-2

У видавництві ArtHuss вийшов Довідник української моди

chernozem.info 22.01.2021

У видавництві ArtHuss вийшов Довідник української моди

Книга «Fashion Directory of Ukraine» репрезентує сучасний стан моди України та становлення вітчизняної модної індустрії. Це перше видання, що пропонує загальну картину галузі й водночас є джерелом довідникової інформації щодо її ключових учасників.

На сторінках довідника зібрано інформацію про найкращих представників усіх складових індустрії: дизайнерів, стилістів, fashion-фотографів, редакторів модних часописів, топ-менеджерів та рітейлерів. «Портрет» кожного з героїв складається з інформативного тексту, зробленого на основі особистого інтерв’ю, довідки з переліком головних кар’єрних досягнень, а також фото найкращих зразків творчості. Усю інформацію подано двома мовами: українською та англійською.

У видавництві ArtHuss вийшов Довідник української моди

Серед представників індустрії, які зображені у Довіднику, є Руслан Багінський, Світлана Бевза, Лілія Пустовіт, Ірина Данилевська, Маргарита Мурадова, Алла Костромічова, Соня Забуга та інші.

Авторкою Довідника української моди є Зоя Звиняцьківська – історикиня моди, кураторка, культурологиня, за фахом мистецтвознавиця. Зоя досліджує структури культурних і соціальних кодів, використовуючи моду та одяг в якості інструментів. Стояла біля витоків української модної індустрії та вітчизняної fashion-критики. Лекторка Kiev Fashion Institute та Ukrainian Fashion Education Group. Кураторка модної програми Dofa.fund. Створила авторські курси лекцій «Історія моди ХХ століття», “Українська мода доби Незалежності”, «Українська мода ХХ сторіччя», “Модний авангард”. Авторка розділу про сучасну моду України в енциклопедії «World dress and fashion» (Berg Publishers, Oxford, UK, 2010). Запрошена кураторка Мистецького Арсеналу, кураторка виставки «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності” (2017).

У видавництві ArtHuss вийшов Довідник української моди

«Fashion Directory of Ukraine» створено як джерело інформації та водночас як іміджеве видання, що популяризує українську моду й Україну загалом. Видання/матеріали підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.

1-51-2-51

Купуйте книгу «Fashion Directory of Ukraine» на сайті видавництва ArtHuss: https://www.arthuss.com.ua/shop/fashion-directory-of-ukraine

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Матеріали на схожі теми

Коментарі