Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Українці кажуть «Дякую»

chernozem.info 22.06.2022

Українці кажуть «Дякую»

Весь світ підтримує Україну в нашій боротьбі за свободу, цінності та права. Пліч-о-пліч, ми, разом з освіченою частиною світу боремося за наше майбутнє, та збереження демократії. Автори проєкту вирішили висловити подяку в серії постерів.

Команда Українських дизайнерів, Оля Кузовкіна та Сергій Сербін, створили серію постерів, які говорять «Дякую» 16 різними мовами. Головна мета ініціативи висловити подяку всім людям, які підтримують Україну під час війни — тим, хто виходить на протести, відправляє пожертвування та надає свої будинки тим, хто був змушений покинути країну. 

Українці кажуть «Дякую»

Всього створено вісім різних постерів. Кожен з них можна завантажити на сайті проєкту, видрукувати та розмістити на вулицях міст, у вікнах магазинів, в офісах, або просто у соціальних мережах. І висловити свою подяку та позицію. Наразі до акції подяки вже приєдналися кілька країн Європи. А сині та жовті постери, вже можна зустріти на вулицях Франції, Німеччини, Австрії, Нідерландів, Естонії, Польщі,  Чехії та Грузії. 

«Цей проєкт для нас дуже важливий. Попри всю злість і біль, ми зворушені колосальною підтримкою людей з усього світу. Тому вирішили направити нашу енергію на проєкт, крізь який хочемо подякувати всім за допомогу в цій важкій ситуації», — зазначає співавторка проєкту, дизайнерка Оля Кузовкіна. 

Українці кажуть «Дякую»

Команда запустила окремий сайт проєкту — ukrainianssaythankyou.com. Крім постерів та матеріалів для соціальних мереж там зібрана інформація, про фонди, яким можна донатити та інші способи допомоги Українцям. Будь-хто може завантажити постери та інші матеріали. 

«Українці неймовірно вдячні та відкриті люди, і ми прагнемо нагадати про це в умовах інформаційної війни. Зараз нас оточує жорстокість, але пам’ятаймо про співчуття та добре ставлення один до одного», — додає співавтор проєкту, дизайнер Сергій Сербін.   

Більше подробиць про проєкт можна знайти за посиланнями:

Сайт проєкт: ukrainianssaythankyou.com

Instagram проєкт: @ukrainianssay.thankyou 

Сергій Сербін: https://nibressergo.com/ 

Оля Кузовкіна: https://ollakuzovkina.com/about/ 

Українці кажуть «Дякую»

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та стиль життя — у книжках:

Матеріали на схожі теми

Коментарі